Strony (8):    1 ... 3 4 5 6 7 8   
Yanq   26-09-2014, 20:42
#41
Potwierdzam, Janowiec ten o którym myślimy (w zasadzie kawałeczek wcześniej). Byliśmy z rodzinka. Jak jest piękny słoneczny dzień to można się wybrać, teraz szkoda by mi było kasy. A tak w ogóle myślę, że najładniej tam jest pewnie w maju kiedy wiosna w pełni.
Wracając do wyjazdu - zebranie pierwszokomunijne u córki chyba mnie wyklucza ze wspólnego rowerowania. Będę żałował jak nie pojadę ale chyba tak właśnie się stanie niestety.
PS. Do tych ogrodów można by wejść boczkiem :-P (tylko nie wiem czy aż taką grupą...)

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
arta   26-09-2014, 21:06
#42
Jurek S napisał(a):Ale można by wziąć rodzinny wtedy wyjdzie niewiele więcej niż 20 zł.

Haha, no w sumie z tego co się ostatnio wydało, już dwóch panów Sawickich mamy :-)
KASIA   26-09-2014, 22:21
#43
Ja się wybieram w niedzielę, sprawdzę czy jeszcze nadążę... Na szczęście trasa w miarę znana może się nie zgubię.

Co do Magicznych Ogrodów to są super, ale bardziej dla dzieci, bo skorzystają z atrakcji. Jest tam bardzo ładnie, ale dla samego spaceru to nie poświęciłabym tyle na bilet wstępu.
Jurek S   27-09-2014, 07:25
#44
KASIA napisał(a):Ja się wybieram w niedzielę, sprawdzę czy jeszcze nadążę... Na szczęście trasa w miarę znana może się nie zgubię.

Co do Magicznych Ogrodów to są super, ale bardziej dla dzieci, bo skorzystają z atrakcji. Jest tam bardzo ładnie, ale dla samego spaceru to nie poświęciłabym tyle na bilet wstępu.
Nadążysz, nadążysz. Już ja się o to postaram :-D A co do ogrodów to rzeczywiście zostawię je na inny wyjazd, już w przyszłym roku. Zrobię taką całodniową wycieczkę do Kazimierza, promem przez Wisłę do Janowca i jakoś tam powrót.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
ArtiArt   27-09-2014, 20:23
#45
Jest szansa, że będę. :-P

Pozdrawiam
ArtiArt
Jurek S   27-09-2014, 20:57
#46
KASIA napisał(a):Ja się wybieram w niedzielę, sprawdzę czy jeszcze nadążę... (...)
Po mojej dzisiejszej wycieczce na pewno Kasiu nadążysz. Pytanie rodzi się raczej, czy ja nadążę :-? Ale widzę, że ArtiArt się wybiera więc jest nadzieja, że będzie normalnie :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
daga   27-09-2014, 21:26
#47
Jeśli temparatura będzie sprzyjać gadom, a wiadomo że są zmiennocieplne, to chętnie dołączę.
Oby tylko żółwie nie wyprzedziły mnie.... :lol: :lol: :lol:

mów do mnie jeszcze....
arta   27-09-2014, 21:39
#48
Mnie niestety jednak nie bedzie. Czuje, ze jeszcze kolano mi nie wydobrzalo po zeszlym weekendzie Undecided
Rado   27-09-2014, 23:18
#49
Dołączam się do grona jutrzejszych nieobecnych Undecided
Choróbsko mnie zmogło, póki co żadne polopiryny, miody, cytryny, czosnki nie pomagają ...
Życzę udanego wypadu :-)

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Eliza   27-09-2014, 23:21
#50
Rado napisał(a):Choróbsko mnie zmogło, póki co żadne polopiryny, miody, cytryny, czosnki nie pomagają ...

Radeczku, zdrowia życzę. Strasznie szkoda Cry
Strony (8):    1 ... 3 4 5 6 7 8   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.