Strony (3):    1 2 3   
Yanq   07-11-2014, 21:23
#11
A ja muszę być jutro między 6 rano a 22 w Starym Brusie na minutę dokładnie Undecided Pociągiem z wami z rańca nie pojadę bo latorośl o 10 kończy basen i dopiero po nim mam w miarę wolne. Więc albo o 11 wystartuję z Lublina (pewnie samotnie) i pocisnę w kierunku Włodawy i będziemy się łapać po drodze jeśli będą chętni wracać na rowerach, albo ktoś się dołączy i wrócimy PKP (na 17 powinniśmy zdążyć), albo w najgorszej sytuacji pogoda zrobi swoje i będę musiał się tłuc samochodem ale to ostateczność. Będę śledził dziś wątek i prognozy i pewnie Jureczku odezwę się do Ciebie jeszcze ;-)

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Jurek S   07-11-2014, 21:33
#12
Yanq napisał(a):A ja muszę być jutro między 6 rano a 22 w Starym Brusie na minutę dokładnie
Tak z ciekawości, w Starym Brusie czy Bruśnie?
Yanq napisał(a):Będę śledził dziś wątek i prognozy i pewnie Jureczku odezwę się do Ciebie jeszcze ;-)
Jak to mówią, będziemy w kontakcie :-) Ale rzeczywiscie, ostatnie prognozy są nieciekawe.

Ok, już załapałem. Rzeczywiście w Starym Brusie
No i jeszcze jedna edycja. Będziesz jechał cieniarką? :-?

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Yanq   07-11-2014, 21:41
#13
Jurek S napisał(a):Będziesz jechał cieniarką? :-?
Raczej tak ale nie narzucę sportowego tempa bo moje płuca powinny przez cały długi weekend się leczyć a nie na rowerze jeździć więc naprawdę spokojnie. (bez uśmieszka!)
A z drugiej strony błotniki jutro by się pewnie przydały więc sam nie wiem...

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Jurek S   08-11-2014, 10:31
#14
Muszę czytać uważniej tematy :-? . Ostatnio chciałem jechać na ustawkę sprzed dwóch lat :-| a teraz nie wiem dlaczego zafiksowałem się, że ta ustawka jest w niedzielę. :-?
No i wyszło jak wyszło :-P
A Janek jak dzwonił powiedział, że uderza na Włodawę. Więc nie piszcie, że nie da się jeździć :lol:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
nietutejszy   08-11-2014, 20:23
#15
Jurek S napisał(a):(...)piszcie, że nie da się jeździć :lol:

Zdecydowanie się dało. Nawet zmęczony jestem zdecydowanie mniej niż się spodziewałem. Troszkę zmokłem ale nie głębiej niż do skórySmile.

Więcej szczegółów zapodam jak zgram zdjęcia i podeślę Grześkowi na stronę PGRuSmile.

Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Yanq   08-11-2014, 23:14
#16
Piotrze ja ruszyłem ze sporym poślizgiem z domu i wiedziałem, że raczej na szynobus nie zdążę, żebyśmy się spotkali. U celu okazało się jednak, że brakuje mi jedynie z 15min ale nie chciałem ryzykować i wróciłem tak jak zamierzałem na kółkach 8-)

I co? Że jak listopad to nie można już sobie półtorej setki walnąć? Nie patrzcie na kartkę w kalendarzu tylko za okno :!: Jak tak się snułem to przypominało mi się nasze czerwcowe atakowanie 400km. Pogoda była bardzo podobna - też wiało i było mokro. Temperatura pewnie też podobna a może niższa bo jak dobrze pamiętam Noorbi był w kominiarce w nocy. Wtedy chętnych było więcej a dziś trzy ustawki (a właściwie cztery bo ja do Piotra się tylko podłączyłem w temacie a plan jazdy był od początku inny) i wszystkie solo (Kermit też prawie solo :-P )
Damian - muszę poćwiczyć selfie, żeby dorównać mistrzom gatunku JuraSowi i radzikowi ale żebym nie musiał odejmować km od totala może wystarczy? PSTRYK
Jak Endomondo się namyśli (potrwa to pewnie kilka dni) to wrzucę jeszcze tracka bo na ten moment pokazuje ponad 153km a na mapce trasa 4km Undecided

PS. Może zacznę już organizować swoje ustawki bo na mnie kropla deszczu nie spadła dziś więc tego...
EDIT: Przepraszam Endomondo - nie umiem po prostu go obsługiwać. Autopauza wyłączona bo średnia była trochę większa. Wstąpiłem na powrocie do rodzinnego domu na herbatę ;-) Wystarczyła chwila cierpliwości obiecany TRACK

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Jurek S   08-11-2014, 23:34
#17
Cytat:Wystarczyła chwila cierpliwości obiecany TRACK
_________________
Widzę, że mocno bujałeś w obłokach. ;-) Bo st to chyba stopa. Więc byłeś prawie na księzycu. Confusedhock:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
JuraS   08-11-2014, 23:39
#18
Yanq napisał(a):I co? Że jak listopad to nie można już sobie półtorej setki walnąć? Nie patrzcie na kartkę w kalendarzu tylko za okno Jak tak się snułem to przypominało mi się nasze czerwcowe atakowanie 400km. Pogoda była bardzo podobna - też wiało i było mokro. Temperatura pewnie też podobna
Yanq :!: Arrow W czerwcu pogoda była dużo gorsza,silniejszy wiatr ,więcej deszczu ,teperatura w nocy 7 st.C :roll: .Yanq jest listopad ,czas roztrenowania :-> ,masę trzeba robić :-D .No i najważniejsze nie każdy ma nową szoskę ;-) .Jurek S miał rację ,już z Tobą nie pojeżdzi,jesteś stracony :mrgreen: .Teraz będziesz tylko rekordy bił ;-) .
A tak w ogóle to gratulacje,ładna solóweczka :-D ,tylko zdjęć Undecided mało.

Pozdrawiam,
Jurek
Yanq   09-11-2014, 00:34
#19
Aj -dziś moim Kandsem śmignąłem jednak. Ma błotniki i lemondkę -wygrał kasting :-P Już kolejny raz ktoś chce mnie skreślić/zatrzeć czy coś takiego - nic z tego najlepiej mi się jeździ z Wami :mrgreen:

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
damian.s   09-11-2014, 00:41
#20
Oj Janku widzę że już Ci się rowery mieszają, stąd już tylko krok do tego żeby pomieszały Ci się imiona - a dobrze Ci radziłem żebyś szoskę nazwał imieniem żony ;-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.