Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2-3.10 - Pożegnanie lata 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
no nareszcie ktoś narmalnej muzyki tu słuchaSmileSmileSmile
No i pojechali. Odprowadziłem grupę do lasu koło Podzamcza za Świdnikiem i wróciłem sobie do domu.
Trasa
ja z diablo też odprowadziliśmySmile teren dla mnie był na za bardzo wysokim poziomie patrząc na to że jeździłem już na wytartych semi slickachSmile
jakieś 60km w terenie było...z Urszulina z diablo wróciliśmy już asfaltem

u mnie dystans po powrocie do domu wyniósł 176km Wink bardzo dużo jak na mnieSmile

i jeszcze chciałem podziękować oficjalnie Michałowi za jego wyrozumiałość...mnie od Urszulina zaczęły strasznie boleć mięśnie nad prawym kolanem, i przy próbie przełożenia ciężaru na lewą nogę zaczęły mnie częste skurcze łapać i nie mogłem utrzymać lepszego tempa

ale średnia 27km/h z małym haczkiem to i tak nie było źleSmile no ale mogło być lepiej
Dobrze było Smile Wielkie dzięki za jazdę Smile
Trasa terenowa po prostu wyśmienita Smile A najlepsze są kładki w poleskim Smile
Ja już wróciłem.
Dzięki za wspólne pożegnanie lata. Do następnego roku.

haladinho

...
Dziękuję, że pozwoliliście mi dołączyć mimo dużego spóźnienia. Za duże spóźnienie przepraszam. Dziękuję za wczorajszy rowerowy dzień, za ogniskowe śpiewanie i dzisiejsze spacerowanie.
Mi też się wyjazd podobał, ognisko było na 'wypasie': były śpiewy i hulanki Wink Dzięki wszystkim za miły wyjazd i świetne ognisko oraz nielicznej grupie hardkorów która zdecydowała się na turystykę pieszą drugiego dnia :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22