Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Europejski Piknik Rowerowy 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
W sprawie ustawek ulotkowych - zgłaszajcie się do Jurka (jutro powinny już być ulotki do wzięcia - jeszcze dam znać).

Ekipę zabezpieczającą z RL zbiera Piotrekgp, na koordynację przejazdu zobligował się Olek (ALeksander W.). Jeśli ktoś nie ma kamizelki, a chciałby wziąć udział w zabezpieczeniu - też dawajcie znać: coś się wykombinuje..
Monika napisał(a):Jeśli ktoś nie ma kamizelki, a chciałby wziąć udział w zabezpieczeniu - też dawajcie znać: coś się wykombinuje..

a ściślej - RL dysponuje jeszcze pewną liczbą kamizelek w kolorze pomarańczowym i w kolorze żółtym, w różnych rozmiarach.
osoby, które się zgłoszą do dnia 5 maja, będą mogły otrzymać takie kamizelki.
Jeśli ktoś nie ma kamizelki mogę oddać tą którą dostałem rok temu, ja jeszcze nie wiem czy będę na pikniku więc się nie zgłaszam póki co. Jak coś to pw.
Prośba do osób które będą chciały pomóc w zabezpieczeniu przejazdu.
Przy zgłaszaniu się do mnie na PW napiszcie czy macie kamizelkę czy nie. Jak widać po postach wyżej w tym temacie też pomożemy.

Osoby które się zastanawiają nad pomocą - zgłaszajcie się
Chciałbym do następnego piątku (6 maj) już mieć listę osób aby móc już ustalić szczegóły przejazdu z Aleksandrem W. a także z samymi zabezpieczającymi.
A co z promocją w Radiu Centrum, czy Free lub innych mediach lubelskich?
co do ścieżki to wiecie że jest remontowany most koło zamojskiej- fabryczna trochę tam ciasno jak się jedzie samemu a co dopiero w grupie więc tam może być ciężko. Jak wam potrzeba jeszcze kogoś do obstawy to ja jestem chętny kamizelkę mam (zielona) jak trzeba będę miał nawet 2 szt.
Michal napisał(a):A co z promocją w Radiu Centrum, czy Free lub innych mediach lubelskich?
Promocją zajmuje się Urząd Miasta. Patroni medialni imprezy to TVPLublin, Kurier i Eska.
Centrum i Free prosiliśmy o współpracę przy imprezie i nagłośnieniu, ale tłumaczyli, że nie mają mobilnego sprzętu na takie imprezy.
ja dodam jeszcze, że Radio Centrum informowało już o Pikniku w Programie "Sekcja", jakiś tydzień czy dwa temu. Udzielałem wywiadu, który był następnie odtworzony w programie, który traktował dość szeroko o rowerach. Program jest dostępny na www.facebook.com/sekcja

ponadto jeszcze w najbliższym tygodniu skontaktuję się z redaktorami z obydwu rozgłośni (Centrum FM i Freee) i przypomnę im o wydarzeniu.
W następnym tygodniu, w ramach nagłaśniania imprezy, podam stosowną informację w MMLublin.
Avig napisał(a):jest remontowany most koło zamojskiej- fabryczna trochę tam ciasno jak się jedzie samemu a co dopiero w grupie
dokładnie, bardzo ciasno, rozkopali spory kawałek przy moście, zostało mniej niż metr szerokości przejazdu, z grupą będzie tam ciężko
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19