Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 09.07.2011, godz. 10.30, Związkowa-Spół. Pracy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Posiedziałem trochę w koszu ;-) i mnie natknęło, zeby gdzieś się ruszyć. Póki co leje, ale może do soboty coś się wyklaruje. Proponuję nadwieprzańskie klimaty, duzo fajnego terenu, ładne widoki. Powrót przez lasy Kozłowieckie. Dystans ok 70-80km.
Przepraszam Jakub, ze w tym samym czasie, ale kierunek Nałęczów ostatnio mocno eksplorowaliśmy więc dla tych innych moja propozycja :-D
A ja ta nieśmiało zaproponuję: może niedziela? Bo nad Wieprz to ja zawsze byle nie w tą sobotę a powrót to może być wtedy nawet przez Patagonię Wink
tkt napisał(a):A ja ta nieśmiało zaproponuję: może niedziela?)

Wtedy można byłoby mnie dopisać na listę główną, w przeciwnym razie pozostaje mi lista rezerwowa.
No to jedziemy ! Smile
Tomku i Kamilu, zostanę jednak :-| przy sobocie bo na niedzielę cos planuję o czym jeszcze dokładnie nie wiem :-D ale na wszelki wypadek chciałbym ją mieć wolną.
Jak sobota, to ja też Big Grin
Również powinienem się pojawić.
jak tylko pogoda dopisze to Ja również piszę się na tą imprezę , tylko czy to miejsce spotkania to jest krzyżówka tych ulic czy może plac przed olimpem?
jak nie będzie padało to będęSmile
Coolman napisał(a):jak tylko pogoda dopisze to Ja również piszę się na tą imprezę , tylko czy to miejsce spotkania to jest krzyżówka tych ulic czy może plac przed olimpem?

Tak to krzyżówka tych ulic od strony północno-wschodniej
Stron: 1 2 3 4 5