Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sciezki rowerowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zima trzyma, rowerzystów sporo jeździ, ale ścieżki rowerowe są marnie odśnieżane.
Zwłaszcza ta nad Zalew Zemborzycki, może ktoś by się zlitował (władze odpowiedzialne za ścieżki) i czymś posypał, aby można było bezpiecznie przejechać, bo teraz jest lód. Pieszych także sporo chodzi tą ścieżką...
Pozdrawiam rowerzystów
Oj tam, nie narzekaj. Co mają Ci z Zakopca powiedzieć? :-D
[Obrazek: 8b53a082761f7b3dm.jpg]
Panie Marianie, są rzeczy na które wpływu nie mamy...
Jedyne co mi zostaje to zaproponować Panu lekturę poniższego wątku:

http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=1195
AKTUALIZACJA:
Zarząd Dróg i Mostów był mi uprzejmy odpowiedzieć na piśmie ( Confusedhock: nawet nie chce liczyć, po ilu dniach od pierwszego zapytania Confusedhock: ), że śmieszki rowerowe są odśnieżane w trybie onterwencyjnym. Znaczy w praktyce oznacza to, że jak zgłosimy, to oni się zastanowią :lol: .
Żeby było śmieszniej, wiem, że ludzie przykładowo Smorawińskiego zgłaszali do odladzania. Zgadnijcie z jaki był efekt.





MGrudzinski, sama próba zorientowania się w temacie u bezpośrednio odpowiedzialnych z stan śmieszek w obrębie miasta, jest niczym walenie łbem w mur . Jako że popełniłem artykuł na temat lodowiska na śmieszce na Smorawińskiego (znajoma z osiedla Moniuszki w drodze na przystanek naprawdę konkretnego orła wywinęła), wcześniej wypadało trochę podrążyć temat...Tyle że ta sytuacja okazała się jedną z tych, w których nie powinno się przyznawać w jakim celu się kontaktuje z urzędem , bo nagle okazuje się, że maile nie dochodzą, a podczas rozmowy telefonicznej g... można się dowiedzieć.
Po opublikowaniu artykułu, ktoś się wysilił i nawet znalazło się trochę piasku, żeby sypnąć przy niektórych przystankach. I tyle.
Wczoraj na ścieżce rowerowej na wysokości mostu na Piłsudzkiego miała miejsce kraksa. Jadący w kierunku Zalewu napakowany gość (jak się póżniej okazało pijany) wjechał w jadącą od Zalewu matkę z córką. Uderzył w jadącą kilkunastoletnią dziewczynkę której na szczęście nic poważniejszego się nie stało. Sam sprawca po upadku wyglądałó tak jakby go przepuszczono przez heblarkę. Zdarta do żywego ciała skóra na policzku, nodze. Szok. Interweniowała karetka Pogotowia Ratunkowego. Był tak nawalony że nawet nie krwawił.
ja w niedzielę zaliczyłem dzwona na ścieżce przy kładce nad smorawińskiego za mostem nad solidarności - nie wiem gdzie to zgłaszacie ale wcięło tam trochę nawierzchni i zrobiła się dziura której wieczorem można nie zauważyć Tongue
Wydział dróg i mostów. Jest jeszcze http://www.lublin.naprawmyto.pl/. Tam możesz na mapce zaznaczyć problem.
Tam już są dwa zgłoszenia dotyczące tego miejsca :-D. Oba już zweryfikowane.
A swoją drogą mieszkam niedaleko, przejeżdżam rowerem albo przechodzę z buta dwa razy dziennie i jakoś udało mi się nie zwrócić uwagi Confusedhock: ...
ja też nie zwróciłem na to uwagi, to dziura zwróciła mi uwagę :lol:
Na Cienistej położyli już prawie na całej długości asfalt na odcinku robionej scieżki - całkiem miło się pomyka od mostku przy Zalewie aż do Osmolickiej Smile
Stron: 1 2