Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 24.08.2009 godz. 18 LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
a kto zabiera wirujące japonki? bo bez tego będzie na nic... :-P
Orientuj na mnie o 17:55 pod LKJ.
Żaden "szosa - teren", mamy XXI wiek i nie będę dydłał po krzakach na 100%, tylko asfalt i turbina na 1000%.
Oszołomy nie przyjeżdżajta bez hamulców i lamp, bo naprawdę, będzie na nic.
kola napisał(a):A trasę się rozkmini na miejscu :-)
Krzysiek Ty zorientuj trasę teraz na 100% bo inaczej będzie na nic :mrgreen: Ja dydłać nie wiadomo gdzie nie zamierzam :-D
kola napisał(a):Orientuj! - LKJ godz. 18.00 LKJ :-).
Dydłamy szosa - teren, impreza na 100% - "tępo" rekreacyjne 1000%, oszołomy zabierta lampki, zorientujta hamulce, planowana ultra średnia 20, jeździmy stąd aż do wieczora :-).
Przyjeżdżajta, bo bedzie na nic :-)
Pozdrawiam
-Krzysiek

Kola czy to będzie coś dla ludzi ;-) czy mam oddzielną ustawkę zgłaszać?

Bart napisał(a):(...)
Żaden "szosa - teren", mamy XXI wiek i nie będę dydłał po krzakach na 100%, tylko asfalt i turbina na 1000%.
Oszołomy nie przyjeżdżajta bez hamulców i lamp, bo naprawdę, będzie na nic.

Co tam się działo na tych kajakach Confusedhock: Kto zatrzyma ;-) Barta :-D
Jurek S napisał(a):Kola czy to będzie coś dla ludzi ;-) czy mam oddzielną ustawkę zgłaszać?

Jurek S napisał(a):Co tam się działo na tych kajakach Confusedhock: Kto zatrzyma ;-) Barta :-D

Niech osoba się nie boi, niech przyjedzie, zobaczy, każdy dydłający element jest mile widziany :lol: , nie tylko konkubenci czy patologia :lol: :lol: :lol:
Wiedziałem, że na dłuższą metę jazda z ekipą z RL prowadzi do dziwnych schorzeń :-P już nie wspominając lekkiej przy nich CYKLOZY :mrgreen:
Poczekać na mnie do września nie dydłać beze mnie :-| bo mi szkoda, że nie mogę...
Ja we wrześniu z wami dydłał będę z turbiną na 1000% i w klapkach będę zwiedzał okoliczne kałuże...
miałam zamiartację się przyturlać ale zaczynam mieć wątpliwości czy podołam, jak osoby tempo narzucą kosmiczne ...
OrientujęSmile myślę ze dziś mi pasuje, tez powinienem się zjawić przy LKJ i pociśniemy w trasę/

pozdroSmile
w to, że Element zmachany to nie uwierzę Tongue ... tacy jak Wy mają nieludzką zdolność do ekspresowej regeneracji, poza tym nogami nie wiosłowaliście Tongue
Stron: 1 2 3