Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.02.2014, godz. 10.00, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Dzień coraz dłuższy to dalej trzeba sie ruszyć :-D . Daaawno już tamtych terenów nie eksplorowaliśmy. Proponuję: Mętów - Czerniejów - Skrzynice - Chmiel - Krzczonów - Bychawa i przez Bychawki powrót. Jakby nie liczyć wyjdzie dobre 80 km (pętla od ustawki) No i myślę, że do 16 powinniśmy się wyrobić. Wyjazd tylko przy dobrej pogodzie. Choćby i takiej jak ostatnio :-P
No ładnie, właśnie miałem zapodać ustawkę na niedzielę ;-) a tu Jureczek mnie ubiegł. Ale to nic podepnę się do ustawki :mrgreen: Pogoda ma być (podobno) znośna, więc damy radę i wszyscy będą zadowoleni.
mariobiker napisał(a):No ładnie, właśnie miałem zapodać ustawkę na niedzielę ;-) a tu Jureczek mnie ubiegł. Ale to nic podepnę się do ustawki :mrgreen: Pogoda ma być (podobno) znośna, więc damy radę i wszyscy będą zadowoleni.

Fajnie się z Tobą ostatnio (styczniowe źródła) jeździło. Dobre tempo trzymasz, nie za szybko, nie za wolno. Akurat na taki dłuższy dystans. Miejmy nadzieję, że prognozy się potwierdzą.
Jurek S napisał(a):Dobre tempo trzymasz, nie za szybko, nie za wolno. Akurat na taki dłuższy dystans.
Tylko nie wiem czy ja Twoje tempo wytrzymam ;-)
Cały weekend, jakby to śmiesznie z uwagi na wiosenną pogodę nie brzmiało, będę w Zakopanem :-P
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Dobre tempo trzymasz, nie za szybko, nie za wolno. Akurat na taki dłuższy dystans.
Tylko nie wiem czy ja Twoje tempo wytrzymam ;-)
Ważne jest też kto jedzie z tyłu. Są tacy, że nie odwracając się czuję presję na sobie :-P

Yanq napisał(a):Cały weekend, jakby to śmiesznie z uwagi na wiosenną pogodę nie brzmiało, będę w Zakopanem :-P
Janku, można też i tak zima '97 :-P
[Obrazek: Guba%25C5%2582%25C3%25B3wka.jpg]
Qrcze a ja jestem zawalony w weekend Sad
No niestety niedzielę mam zajętą. A już bym jechał :-D
Tak myślę co by pojechać z Wami.Obawiam się że mnie zgubicie i sam potem do domu nie trafię.Na row.byłem ostatnio prawie 2msc temu.Zastanowię się jeszcze...
mani_73 napisał(a):Tak myślę co by pojechać z Wami.Obawiam się że mnie zgubicie i sam potem do domu nie trafię.Na row.byłem ostatnio prawie 2msc temu.Zastanowię się jeszcze...
Marcinku, Ty mi tu nie marudź ;-) Nikt Cię nie zgubi a jeśli nawet to jesteś dużym chłopcem i nie będziesz płakał :-P
Stron: 1 2 3 4 5 6