Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 06.04.2014, godz. 9:00, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
A niech drzwi ścisną wszystkich przepowiadaczy pogody :evil: .A zapowiadała sie taka piękna jazda , w super składzie.Oprócz osób wymienionych przez Mario na start stawili się jeszcze Monika M.,Paul,Radzik i Marcin K. :-> .W trójkę dotarliśmy do Bychawy,kawa i gorąca czekolada na Orlenie i decyzja o powrocie Cry .Co ciekawe jazda z wiatrem i z deszczem była nie tylko szybka ale i całkiem przyjemna :-) .
Nic na siłe. Jazda ma być przyjemnością. Ale za tą pogodę to ktoś powinien odpowiedzieć. A takie miałem plany, ehh :roll:
Velo napisał(a):A takie miałem plany, ehh
I chyba czas najwyższy się ujawnić ;-) Bo jak tak dalej pójdzie to i ja skłonny będę uwierzyć, że nie posiadasz roweru ;-) lub służy Ci w domu za wieszak :-P
mariobiker napisał(a):I chyba czas najwyższy się ujawnić

https://picasaweb.google.com/1161054944 ... /06042014#
Dobrze wasza trójka sie ujawniła. A zastanawiałem się kto dzisiaj o zdrowych zmysłach w taką pogode wyjdzie na rower :-D

mariobiker napisał(a):Bo jak tak dalej pójdzie to i ja skłonny będę uwierzyć, że nie posiadasz roweru
Kolego, liczba moich rowerów to n+1, gdzie n - to liczba Twoich rowerów Wink
Velo napisał(a):A zastanawiałem się kto dzisiaj o zdrowych zmysłach w taką pogode wyjdzie na rower
Hamuj pietą
Velo napisał(a):Kolego,
Tak to możesz o mnie powiedzieć gdy choć raz się spotkamy na żywo ;-)
Velo napisał(a):liczba moich rowerów to n+1, gdzie n - to liczba Twoich rowerów Wink
Śnij dalej, to nic nie kosztuje.
Pogoda nas troszeczkę zaskoczyła, ustawka się odbyła choć celu nie zdołaliśmy osiągnąć Cry, ale było warto zmierzyć się i z takimi warunkami, dzięki wszystkim i do zobaczenia :->.
mariobiker napisał(a):Niestety mimo najlepszych chęci pogoda odebrała nam ochotę do jazdy :-(
Chęci były najważniejsze! Gdybym nie musiał też pewnie w taką pogodę i pod wiatr też bym się daleko nie wypuszczał.
Stron: 1 2 3