Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 05.07.2014 g.7:00 - Lbn - Kazik - Puławy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
ArtiArt napisał(a):Takie wspominki z dawnych czasów (dla niektórych przedszkolnych) :mrgreen:
Foty .
Anodamian, Mak, ArtiArt, ale ekipa Big Grin
renania napisał(a):ale rozumiem, że jedziesz z nami skoro tu jesteś? dawno wspólnie nie jeździliśmy
Oj dawno Reniu i chyba dopiero na pielgrzymkę pojedziemy :-> Raczej w sobotę nie dam rady Undecided .Tak tu tyko po przyjacielsku wpadłem ;-) .Pogoda w sobotę i niedzielę ma być fajna,także udanej wycieczki Wam życzę :-D .
ArtiArt napisał(a):Mam chęć ale ta godzina Confusedhock: no i tempo Confusedhock: oraz brak pauz może być dla mnie zabójcze. Ja bez zatrzymania tylko 28 przejeżdżam (kółko wokół naszego morza).
Gdybym Cie nie znal to moze bym uwierzyl ;-)
Artur, nie bądź zatartym tetrykiem i cho z nami :!:
ArtiArt napisał(a):Ja bez zatrzymania tylko 28 przejeżdżam (kółko wokół naszego morza).
Ale ściema :mrgreen: a w sobotę po ilu km był pierwszy postój aa?????
Ale ściema :mrgreen: a w sobotę po ilu km był pierwszy postój aa?????[/quote]

I kolanko nie wytrzymało.
Takie wymagania, że coś chętnych nie widać :-P

Holden sprawdź przed wyjazdem, czy i Ty spełniasz wymagania, żeby nie było, że przed się nie zabierzesz. :mrgreen:
ArtiArt napisał(a):Takie wymagania, że coś chętnych nie widać :-P

Niom, wypad tylko dla hardkorów, ja za miętki jeszcze jestem, może następnym razem jak trochę więcej potrenuję. Ale szerokości życzę!
Ej ej, proszę mnie nie straszyć :mrgreen:, Aniu mam nadzieję, że mogę na Ciebie liczyć w Kryzysowych sytuacjach ;-) tal jak zawsze :-P
renania napisał(a):Ej ej, proszę mnie nie straszyć :mrgreen:, Aniu mam nadzieję, że mogę na Ciebie liczyć w Kryzysowych sytuacjach ;-) tal jak zawsze :-P
Ja tylko przypominam, że jutro jest spotkanie przed pielgrzymkowe :!:
Można oczywiście prosto z ustawki :-P .
Stron: 1 2 3 4