Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.03.2015, godz. 10.15, Most na Zamojsk, Na dobry apetyt :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Jakub.P napisał(a):Wiedziałem, że Jurek wolno nie umie jeździć :mrgreen:

Oj bez przesady - nie zapiłowałem się. Zresztą już na dzień dobry tutaj na forum pisałem, że preferuję jazdę z górki to nic dziwnego, że pod górkę troszeczkę ekipa mi uciekała. Niemniej wycieczka moim zdaniem bardzo fajna i z chęcią pospowalniam jeszcze tym podobne turlanki 8-) .
Na powitanie był szok wiosenny z powodu trzech uuuroczych Marzann a później jeszcze bardziej wspaniale DZIĘKI :-)
Jurek S napisał(a):Dystans niewielki bo zaledwie 40km.
A skończyło się jak zawsze (ponad 60 km :mrgreen: )

Jurek S napisał(a):Niestety nie dojechaliśmy na Topienie Marzanny bo ze względu na wcześniejsze opady zmieniliśmy trasę i powrót wypadł nam na Raszyńskiej.
Nie ładnie Jureczq, przez Ciebie ludziska nie obejrzeli niezłego przedstawienia. Kolejna okazja na takie show dopiero za rok.
mariobiker napisał(a):Nie ładnie Jureczq, przez Ciebie ludziska nie obejrzeli niezłego przedstawienia. Kolejna okazja na takie show dopiero za rok.
Wiem, że zdjęcia tego nie oddadzą, ale jak je oglądałem mogę sobie tylko wyobrazić jak to wyglądało w realu :-D Confusedhock: :-D
Powiem tak było zajefajnie
Och, niestety przegapiłam - nie przyszło mi powiadomienie na pocztę. W każdym razie jeszcze na pewno będzie okazja. Pozdrawiam wiosennie Smile
paulina_kinga napisał(a):Och, niestety przegapiłam - nie przyszło mi powiadomienie na pocztę. W każdym razie jeszcze na pewno będzie okazja. Pozdrawiam wiosennie Smile
Bo na forum trzeba zaglądać regularnie. :!: A czasami są sytuacje bardzo dynamiczne: "nie jedziemy, jedziemy, nie jedziemy, jednak jedziemy" :-D
Dziękuje za wczorajszą rozgrzewkę :-) Czekam na następną ustawkę z terenem :-D
Sylwia Kusiak napisał(a):Dziękuje za wczorajszą rozgrzewkę :-) Czekam na następną ustawkę z terenem :-D
No to widzę, że w ramach Wspólnoty na rowerze trzeba będzie założyć jakąś mocniejszą sekcję ;-)
Niedługo się okaże ,że nowe osoby na forum pedałują więcej i mocniej niż starzy wyjadacze którym pozostało już tylko czytanie postów,z racji wieku bądź innej racji :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5