maYkel   06-07-2010, 08:26
#56
Kuba napisał(a):a nikt nie oczekiwał że ludzie przyjdą akurat na 16
Nikt się nie spodziewał? Chyba sobie jaja robisz... :lol:
W grafiku napisane jest "finały i best trick", nie potrzeba geniusza żeby się domyśleć że większość ludzi zamiast siedzieć na torze cały dzień, będzie chciała przyjechać na gwóźdź programu... :roll:

Kuba napisał(a):bo wcześniej nikt się nie pokazał, mimo że przed 16 były w planie również ciekawe rzeczy.
Pokazał się mało kto, bo poza garstką zapaleńców większość ludzi nie będzie siedzieć na torze 8-10 godzin - patrz wyżej.

Kuba napisał(a):Ciężko wyznaczyć od której do której będzie coś trwało jeśli nie zna się liczby zawodników.
Nie zna się liczby zawodników? Na "największych zawodach rowerowych w Polsce"? Pokaż mi proszę bardzo zawody o takiej randze w innej dyscyplinie gdzie nawet sami organizatorzy nie wiedzą ilu jest zawodników. :roll:

Kuba napisał(a):Czemu nam? To mój tor w takim samym stopniu jak Twój... a nawet mój w mniejszym bo nie jestem z Lublina.
Ja na tym torze nie jeżdżę i prawdopodobnie już nie będę jeździł. Więc jakby zniknął to status quo w moim przypadku się nie zmieni. Oczywiście, że byłoby przykro - tym bardziej nie należy wybudowanego za publiczne pieniądze toru oddawać do dyspozycji nieodpowiedzialnym organizatorom imprez.

Kuba napisał(a):następnym razem może Ty będziesz ściągał ludzi i zajmował się całą imprezą. Staniesz przed trudnymi decyzjami i może wybrniesz lepiej.
Nie, nie będę. A to że się nie zajmuję organizacją takich imprez nie odbiera mi prawa do krytyki.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.