MindEx   23-08-2010, 22:10
#21
jako że mój nick wyświetla się na zielono, od dzisiaj będę starał się egzekwować stosowanie się do regulaminu. za niestosowanie się do niego będę stosował proponowane przez Kolegów powyżej sposoby, przypominające o jego istnieniu.

pewnie zmusi to wielu Użytkowników do zapoznania się z regulaminem forum. jestem bowiem przekonany, że znakomita część z obecnych Użytkowników tego jeszcze nie zrobiła. skoro my, Polacy, nie czytamy nawet umów kredytowych, czy innych ważnych dokumentów, to czego oczekiwać od ludzi rejestrujących się na jednym z wielu forów internetowych, w których życiu uczestniczą.

i tak jak np. opłata za nieterminową spłatę karty kredytowej działa jak zimny prysznic na Posiadacza takiej karty nieświadomego zapisów regulaminu, który podpisał - jak zimny prysznic będą działały bany czy - na początek - ostrzeżenia.

osobiście nie mam nic przeciwko przeklinaniu od czasu do czasu, ale racją jest, że niedobrze się dzieje, kiedy słów powszechnie uznanych za niecenzuralne pojawia się u nas zbyt wiele i kiedy te słowa powoli zaczynają przystawać do naszego forum i wystawiać mu wizytówkę.

P.S. liczę, że - dzięki temu wątkowi - nie będziemy jednak musieli ostrzegać czy banować, bo Użytkownicy sami się zreflektują i będą się zachowywać tylko przyzwoicie i respektować zapisy regulaminu.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.