Jurek S   20-05-2012, 16:00
#33
Ja już zjechałem bo obowiązki rodzinne wzywały, ale jestem zadowolony bo wspólnie, cało i szczęśliwie dowieźliśmy grupę na miejsce pikniku. Oczywiście duża w tym zasługa Policji, która sprawnie zabezpieczała kolejne skrzyżowania. Było trochę (nie za dużo) zamieszania przy rozjeździe grup, ale ostatecznie sprawnie wyruszyła i to całkiem spora grupa około zalewowa.
Jak liczył Piotrek jeszcze na Nadbystrzyckiej było 227 uczestników. Tak jak pisałem wczesniej Rowerowy Lublin występował tutaj jako współorganizator z zadaniami logistycznymi i wywiązalismy się z tego zadania jak sądzę bardzo dobrze. Za co składam wszystkim wspierającym podziekowania. :-D
Była też okazja do nawiązania nowych kontaktów i w indywidualnych rozmowach zareklamowania Stowarzyszenia. Zrobiłem mini sondę, ale chyba ;-) nie na reprezentatywnej grupie bo tylko wśród 22 osób. Pytanie brzmiało: Skąd dowiedziałeś(-aś) się o rajdzie. I takie całkiem miłe dla nas wyniki:
Rowerowy Lublin - 32%
Media - 32%
Szkoła - 14%
Przypadkowo - 14%
Ulotki - 5%
Znajomi - 5%
Tak naprawdę trudno oceniać bo była później duża rotacja - część osób wyjeżdżało, część dojeżdżało. Ale jednak widać, może na co dzień nie zauważaną rosnącą siłę oddziaływania naszego portalu w społeczności rowerowej. I trzeba to wykorzystać :-D
I kilka migawek z pikniku
https://picasaweb.google.com/1038665338 ... jdRodzinny

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.