KamilBB   23-04-2015, 09:47
#12
Grzesiek sam prowokujesz do toczenia konwersacji w ten sposób swoimi głupimi komentarzami. Opluwasz markę która na to nie zasługuje, tym bardziej że to jest nasz rodzimy produkt.

Wracając do tematu ścigania nie raz słyszałem od ludzi jak kogoś zmieszasz z błotem, jakim to on jest "trzepakiem", ja nigdy nie użyłem takiego określenia i nie użyje. Musiałem jakoś na to też zareagować.

Nie ma takiej opcji żebym taki rower sprzedał, zawsze przykładam do tego bardzo dużą wagę, to ludzie najczęściej chcą jeździć na za dużych rowerach, czasami nie da się takiej osoby przekonać. Grzesiu nie wymyślaj sobie teraz jakiś przykładów z kosmosu, jakby rower był o 2-3 rozmiary za duży to w ogóle dana osobą zapewne miałaby problemy z przejechaniem się na rowerze. Każdemu klientowi proponuje jazdę próbną, a że mam do tego warunki niezależne od pogody to z nich korzystam. Fakt nie każdy chce jeździć i czasami kupuje na ślepo, bo nie da się klienta przekonać.

Nie podałeś roweru lepszego od Unibika w Waszej ofercie, czyżbyś nie miał nic lepszego do zaproponowania?
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.