paweł1000   23-04-2015, 11:26
#17
Jeśli chodzi o mnie to ja nie pisałem że Unibake są słabe, tylko że cena tego konkretnego modelu jest za wysoka (zresztą producent też tak uważa bo przecież jak by nie było obniżył cenę, chyba że źle wywnioskowałem, może mowa była o modelu z 2014 roku). Podałem inne rowerki do wyboru, według mnie bardziej atrakcyjne i jak się okazuje autor tematu (a raczej córka autora tematu) podzielił moją opinię bo kupił rower który właśnie podałem jako jeden z przykładowych rowerów lepszych od tego Unibike.
Tak na marginesie dobrze by było się dowiedzieć jaki konkretnie model Meridy został zakupiony i za jaką cenę.

Faktycznie tu źle się wyraziłem "Możliwie najniższym osprzętem Shimano jest SIS a nie Tourney", chodziło mi nie o produkty Shimano tylko kompatybilne z Shimano czyli takie jak Falcon, bo takie mi się kojarzą z osprzętem w rowerach z hipermarketów, co prawda dawno nie oglądałem rowerów marketowych, możliwe że teraz wszystkie są na osprzęcie Shimano, jednak dawno temu zakupiłem rower marketowy i ten akurat rower był na osprzęcie podobnym do Falcon, pamiętam że nie dało się tego w ogóle wyregulować.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.