Piotr Owczarz   25-03-2019, 22:24
#53
(25-03-2019, 22:00)damian.s napisał(a):
(25-03-2019, 21:14)Piotr Owczarz napisał(a): To mam nadzieję że "trochę" będzie "trochę":-) wcześniej tak żeby w kwietniu na spokojnie można objechać :-)
Piotrze, ostateczne trasy zostaną podane do wiadomości uczestników zgodnie z zapisami regulaminu - wszystko jest tam dokładnie opisane niemalże co do dnia. My też sprawdzamy te trasy, ale raczej nie podamy ostatecznej wersji w kwietniu, bo do końca maja może się jeszcze coś pozmieniać - cierpliwości Wink

jeżeli już powołujemy się na regulamin to raczej nie "do końca maja" tylko zgodnie z IV.4 do połowy maja (17 maja) "Ostateczny plan tras zostanie wysłany uczestnikom maratonu nie później niż na 7 dni przed startem na podane przez nich adresy e-mail" :-) Chociaż podkreśliłem "że mam nadzieję" na nieco wcześniejszą wersję by lepiej poznać trasę i nie studiować map w ostatnim tygodniu przed 25 maja Po prostu miałem na myśli elastyczność a nie sztywne trzymanie się zasad regulaminu :-) Ale podsumowując dostosuję się do organizatorów. Pozdrawiam i czekam cierpliwie:-)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2019, 22:26 przez Piotr Owczarz.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.