Strony (18):    1 ... 4 5 6 7 8 ... 18   
Piotr Owczarz   25-03-2019, 21:14
#51
To mam nadzieję że "trochę" będzie "trochę":-) wcześniej tak żeby w kwietniu na spokojnie można objechać :-) . Te odcinki od 132 wydawały się ogólnie dobre poza tym krótkimi i tylko w jednej miejscowości widziałem na 1 kilometrze (chyba po skręcie za Cycowem) kilka lamp drogowych leżących na poboczach, więc raczej nie będzie chyba prac drogowych
damian.s   25-03-2019, 22:00
#52
(25-03-2019, 21:14)Piotr Owczarz napisał(a): To mam nadzieję że "trochę" będzie "trochę":-) wcześniej tak żeby w kwietniu na spokojnie można objechać :-)
Piotrze, ostateczne trasy zostaną podane do wiadomości uczestników zgodnie z zapisami regulaminu - wszystko jest tam dokładnie opisane niemalże co do dnia. My też sprawdzamy te trasy, ale raczej nie podamy ostatecznej wersji w kwietniu, bo do końca maja może się jeszcze coś pozmieniać - cierpliwości Wink

[Obrazek: button-1421-black.png]
Piotr Owczarz   25-03-2019, 22:24
#53
(25-03-2019, 22:00)damian.s napisał(a):
(25-03-2019, 21:14)Piotr Owczarz napisał(a): To mam nadzieję że "trochę" będzie "trochę":-) wcześniej tak żeby w kwietniu na spokojnie można objechać :-)
Piotrze, ostateczne trasy zostaną podane do wiadomości uczestników zgodnie z zapisami regulaminu - wszystko jest tam dokładnie opisane niemalże co do dnia. My też sprawdzamy te trasy, ale raczej nie podamy ostatecznej wersji w kwietniu, bo do końca maja może się jeszcze coś pozmieniać - cierpliwości Wink

jeżeli już powołujemy się na regulamin to raczej nie "do końca maja" tylko zgodnie z IV.4 do połowy maja (17 maja) "Ostateczny plan tras zostanie wysłany uczestnikom maratonu nie później niż na 7 dni przed startem na podane przez nich adresy e-mail" :-) Chociaż podkreśliłem "że mam nadzieję" na nieco wcześniejszą wersję by lepiej poznać trasę i nie studiować map w ostatnim tygodniu przed 25 maja Po prostu miałem na myśli elastyczność a nie sztywne trzymanie się zasad regulaminu :-) Ale podsumowując dostosuję się do organizatorów. Pozdrawiam i czekam cierpliwie:-)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2019, 22:26 przez Piotr Owczarz.
damian.s   25-03-2019, 22:39
#54
(25-03-2019, 22:24)Piotr Owczarz napisał(a): to raczej nie "do końca maja" tylko zgodnie z IV.4 do połowy maja (17 maja)
Oczywiście masz rację - to oczywiście z mojej strony takie luźne sformułowanie - stąd też był emotikon z przymróżeniem oka. Co do wcześniejszej publikacji to nie możemy tu zbyt wiele obiecać - my też czekamy z publikacją ostatecznej wersji jak najdłużej, żeby mieć pewność, czy gdzieś coś się jeszcze nie zmieniło. Potem trzeba jeszcze przygotować pliki graficzne (zakładamy, że nie każdy korzysta z nawigacji GPS i wystarczy mu plik gpx), a to wszystko trochę trwa, stąd takie terminy.

[Obrazek: button-1421-black.png]
Piotr Owczarz   25-03-2019, 22:54
#55
(25-03-2019, 22:39)damian.s napisał(a):
(25-03-2019, 22:24)Piotr Owczarz napisał(a): to raczej nie "do końca maja" tylko zgodnie z IV.4 do połowy maja (17 maja)
Oczywiście masz rację - to oczywiście z mojej strony takie luźne sformułowanie - stąd też był emotikon z przymróżeniem oka. Co do wcześniejszej publikacji to nie możemy tu zbyt wiele obiecać - my też czekamy z publikacją ostatecznej wersji jak najdłużej, żeby mieć pewność, czy gdzieś coś się jeszcze nie zmieniło. Potem trzeba jeszcze przygotować pliki graficzne (zakładamy, że nie każdy korzysta z nawigacji GPS i wystarczy mu plik gpx), a to wszystko trochę trwa, stąd takie terminy.

w tym samym kontekście miałem na myśli - oprócz mapy na aplikacji z Ride with GPS wolę mieć zwykłe mapy i dobrze je przygotować żeby potem w trakcie jazdy jakby padła komórka mieć papierową mapę :-) a teraz sprawdzam empirycznie trasę w "kawałkach" zdając sobie sprawę że mogą być niewielkie zmiany ...:-)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2019, 22:54 przez Piotr Owczarz.
Noorbi   26-03-2019, 22:44
#56
W pierwszym poście została wyedytowana lista uczestników 4LMT - którzy startują z listy Rowerowego Lublina. Z uwagi na zapisy w regulaminie zostaniecie poproszeni o podanie pewnych danych, tak aby można było Was wpisać na listę już oficjalną.
Noorbi   13-04-2019, 16:19
#57
Uwaga. Bardzo proszę o poważne podejście do sprawy.

Osoby wymienione w pierwszym poście, proszę o wypełnienie bardzo krótkiej ANKIETY.
Jednocześnie. Osoby które nie mają założonego konta w FRS proszę o to, aby to zrobiły. Łatwiej będzie Was dodać do oficjalnej listy uczestników. REJESTRACJA W FRS. Dziękuję
Mariobiker   16-04-2019, 14:15
#58
Pytanko do Organizatorów.
Będą grupy startowe ? czy podobnie jak w roku ubiegłym zawodnicy będą się sami dobierać.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Noorbi   16-04-2019, 20:40
#59
Podobnie jak w zeszłym roku. Do startu każdy podejdzie w wybranym przez siebie momencie. I tak jak w ubiegłym roku start grupami max 15 osób.
Mariobiker   16-04-2019, 21:44
#60
(16-04-2019, 20:40)Noorbi napisał(a): Podobnie jak w zeszłym roku. Do startu każdy podejdzie w wybranym przez siebie momencie. I tak jak w ubiegłym roku start grupami max 15 osób.

Wielkie dzięki Noorbi Smile
Kończę pracę rano i zależy mi na starcie w ostatniej grupie.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (18):    1 ... 4 5 6 7 8 ... 18   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.