Strony (9):    1 ... 4 5 6 7 8 9   
Rado   22-11-2017, 19:00
#51
!!!UWAGA!!!
Ważne info dla wolontariuszy, którzy zaoferowali swoją pomoc przy zbiórce darów w niedzielę 26 listopada. Z uwagi, że nasz Sztab Akcji liczy 11 wolontariuszy, a w niedzielę obstawiamy tylko jeden punkt (tak, wiem, niektórzy mogą pomóc tylko w piątek), to zostaliśmy poproszeni byśmy stanęli na jeszcze jednym punkcie - bardzo blisko od Stokrotki, którą będziemy obstawiać. Chodzi tu mianowicie o zbiórkę darów przy kościele Św. Rodziny, ponoć to ok. 300 m od "naszej" Stokrotki.
Sądzę, że punkt zbiórki będzie na zewnątrz (na polu Wink na dworze) więc będziemy się wymieniać dyżurami, tak by nie zmarznąć.
W związku z powyższym bardzo proszę o Wasze zdanie na ten temat, czy obstawiamy również ten punkt, czy odmawiamy? Sprawa pilna.

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
damian.s   22-11-2017, 20:31
#52
Hmm, w pierwszej chwili pomyślałem, żeby może spróbować obstawić dwa punkty, to dosłownie parę kroków obok - można by spróbować wziąć ze dwa wózki na zakupy ze Stokrotki i ustawić się pod kościołem. Pogoda na niedzielę zapowiada się całkiem ok, więc teoretycznie powinniśmy dać radę.
Ale przejrzałem też listę osób i wpisy kto może w jaki dzień i w jakich godzinach i wychodzi mi że ta liczba trochę się zmniejszy.
Chociaż z drugiej strony wydaje mi się, że jakichś wielkich tłumów nie potrzebujemy, 2-3 osoby w Stokrotce i 2-3 osoby pod kościołem. Pod kościołem największe natężenie będzie przed i po Mszach Św, a te które łapią się w godzinach zbiórki są o 8.30, 10:00, 11:30, 13:00. Wymieniłem też mszę o 8:30, bo na stronie parafii w ogłoszeniach parafialnych jest informacja, że zbiórka będzie trwała od godziny 9:00 do 14:00. Tak właściwie, to przed kościołem trzeba by zwiększać obstawę w przerwach między Mszami Św - wtedy kiedy ludzie będą wchodzić i wychodzić z kościoła. Dodatkowo, na stronie parafii znalazłem informację, że tego dnia będzie tam jeszcze jedna zbiórka - wolontariusze ze Stowarzyszenia Solidarności Globalnej będą zbierać pieniądze do puszek na wsparcie jakichś działań, które prowadzą na Kubie - więc tym bardziej w trakcie przerw między Mszami powinniśmy zwiększać tam obstawę, żeby być widocznym dla ludzi.

Podsumowując, wydaje mi się że można by spróbować obstawić ten punkt, chociaż chętnie bym usłyszał zdanie jeszcze ze dwóch zainteresowanych osób.

[Obrazek: button-1421-black.png]
radzik   22-11-2017, 20:32
#53
pod kościołem nie można.
Rado   22-11-2017, 20:40
#54
(22-11-2017, 20:31)damian.s napisał(a): Pod kościołem największe natężenie będzie przed i po Mszach Św, a te które łapią się w godzinach zbiórki są o 8.30, 10:00, 11:30, 13:00.
Damian jak zwykle bardzo dobrze odrobił pracę domową Wink
Czekamy jeszcze na opinie innych wolontariuszy. Pilnie.

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Noorbi   22-11-2017, 20:53
#55
Spokojnie damy radę. "Pod kościół" podjadę małym czerwonym i postawimy tam winder. Co najmniej dwa plakaty by się przydały coby w środku go wyplakatować. Więc moje zdanie już znacie... stoję cały dzień.
Rado   22-11-2017, 21:05
#56
Ok, dzięki Panowie za dekalracje, to piszę do Orga, że damy radę Smile
Plakatów mam 15 szt.: 5 dużych i 10 mniejszych. Z pewnością kilka sztuk pójdzie na cargo bikes na MK i na samochód marioxa w piątek Smile Reszta na niedzielę.
Noorbi, proszę na niedzielę weź 2 windery i 2 bannery RLa - po jednym na punkt.

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
damian.s   22-11-2017, 21:09
#57
A i w takim wypadku wydaje mi się, że na miejscu powinniśmy się pojawić o 9.15, tak jak pisał Norbert - o 9:30 ludzie będą już wychodzić z kościoła. Jakby co, to jak mogę się pojawić.

[Obrazek: button-1421-black.png]
Rado   22-11-2017, 21:22
#58
(22-11-2017, 21:09)damian.s napisał(a): A i w takim wypadku wydaje mi się, że na miejscu powinniśmy się pojawić o 9.15, tak jak pisał Norbert - o 9:30 ludzie będą już wychodzić z kościoła.
Słuszna uwaga. Obsadzenie drugiego punktu zbiórki zmienia postać rzeczy i jak najbardziej godzina 9.15 będzie zasadna.
Zatem:
Wolontariusze, którzy wpisywali się na niedzielę są proszeni o pojawienie się (oczywiście w miarę możliwości) o godz. 9.15 przy kościele p.w. Św. Rodziny - ul. Jana Pawła II 11.
Uwaga wolontariusze, których nie będzie w piątek, a zadeklarowali swój udział w akcji w niedzielę - proszę byście wzięli ze sobą dowody osobiste, są one niezbędne by dokończyć wszelkie formalności zwiazane z udziałem naszego Sztabu w akcji PDPZ. Dzięki.
Do zobaczenia!

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Noorbi   22-11-2017, 21:31
#59
Będę 9.00 pod kościołem w celu ustawienia auta i reklam. Potem pomogę w Stokrotce.
damian.s   22-11-2017, 21:36
#60
Ok, to i ja pojawię się o 9.00.
W kwestiach formalnych - czy będzie to jakoś dograne z parafią czy możemy tam wjechać samochodem i postawić winder?
Ewentualnie jeśli nie będzie to na terenie parafii tylko poza ogrodzeniem, to czy nikt się nie będzie czepiał że wjeżdżamy na chodnik albo coś w tym stylu?

[Obrazek: button-1421-black.png]
Strony (9):    1 ... 4 5 6 7 8 9   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.