Bart   14-02-2010, 13:58
#1
Wybieramy się z Rafałem na narty do... wąwozu LSM-Czuby :-D , jeśli macie czas to zapraszamy - godz: 18, wezmę dodatkowo "ślizg - jabłko" jakby się ktoś skusił :-) .

Terenikiem to ciągnikiem.
szymek_sq   14-02-2010, 17:29
#2
ja będę z 'szafą' jak się uda

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
rafik80   14-02-2010, 22:01
#3
Śniegu tyle że tylko hardcory idą na takie ustawki ;-) Bart śmigał na swoich narcioszkach, raz mało co nie przytulił kolumny wiaduktu ale skręcił, reszta przemierzała zaspy na jabłuszkach. Dzieci pożyczyły nowego wehikułu bo szafy nie było i śmigali ostro :-) Ja dziś w roli obserwatora i kierowcy.....co też nie proste, ale Bart pomógł i przez to zasypane miasto dojechałem do domu. Następnym razem idziemy na narty na prawdziwy stok!
szymek_sq   14-02-2010, 22:35
#4
zablokowali dostęp do szafy jak samochód i drogę do ulicy odkopywałem. Niestety uliczka osiedlowa którą mam pod blokiem nie jest zarządzana przez administracje tylko urząd miasta [który o niej zapomniał] bo blok i teren wokół niego dostał w spadku prawnuk Plagego który mieszka obecnie w USA. Jak by kogoś intersował historia to moja uliczka nosi imię Plagego i Laśkiewicza -konstruktorów samolotów. Tak w Lublinie były produkowane samoloty 'Lublin' !! A teraz nie ma komu k..a odśnieżać ulicy Big Grin

więcej o historii lubelskiego lotnictwa

trochę nie na temat ale może kogoś zainteresuje

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
rafik80   14-02-2010, 22:45
#5
Nie musi być na temat....jak coś z historii to już zaglądam. Dzięki
PrażonyRabarbar   15-02-2010, 00:18
#6
Lublin i okolice są pełne takich perełek historycznych.
macrainbow ma w podpisie w swoim profilu link do fotek z dawnego lublina, gdzie są pokazane zakłady w których produkowano samoloty.

Przypomnę tylko o słynnych zegarkach Patek i jego założycielu.
rafik80   15-02-2010, 18:46
#7
PrażonyRabarbar napisał(a):macrainbow ma w podpisie w swoim profilu link do fotek z dawnego lublina
Tak tak widziałem te galerie.....i lepiej ich nie oglądać jak ktoś nie ma czasu, mnie na kilka godzin wciągneło.
macrainbow   16-02-2010, 11:55
#8
zaglądajcie bo raz na tydzien sa "nowe" fotki (zazwyczaj album układa je według daty dodania) :mrgreen:
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.