Strony (3):    1 2 3   
marcin0604   19-04-2010, 20:29
#11
Pamiętam jak Tomek Piszcz istnniał na mojej ulicy jako Piszczu i pruł przez Paganiniego po trawnikach z rykiem na crossówie czym wzbudzał ogólną sensację. Ale to było sto lat temu, kiedy jeszcze w pralni Prima podawano piwo w ciężkich szklanych kuflach.
Tak na prawdę nigdy na żużlu nie byłem ale może i bym się kiedyś wybrał bo lubię takie smierdząco ryczące klimaty. Drogi jestr bilecik?
KermitOZ   19-04-2010, 20:40
#12
marcin0604 napisał(a):Drogi jestr bilecik?
erykko napisał(a):Biletem wstępu będzie program zawodów w cenie 12zł.
marcin0604 napisał(a):lubię takie smierdząco ryczące klimaty
Ryk jak ryk, ale zapach spalanego metanolu czy co oni tam spalają jest epicki Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
marecky   19-04-2010, 22:29
#13
KermitOZ napisał(a):zapach spalanego metanolu czy co oni tam spalają jest epicki Big Grin
byłeś blisko... etanolu :-)
a zapach jest epicki, wiem bo czasem go wdycham jak mijam tor na Zygmuntowskich
i jakoś wtedy jakby nawet lżej i szybciej się jedzie :-P

EDIT:
jednak miałeś rację a ja byłem kiedyś wprowadzony w błąd :-)
sprawdziłem w necie, napisali że metanol to ich paliwo
KermitOZ   19-04-2010, 22:31
#14
No właśnie, wiedziałem, że coś tu nie gra Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Karcer   20-04-2010, 10:38
#15
No właśnie, metanol jest do jeżdżenia, a etanol do picia.

Paręnaście lat temu też bywałem na Motorze.

Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Ex Driver   03-09-2013, 11:32
#16

Są już wejściówki na pażdziernikowy mecz Polska-Reszta Świata. Do nabycia w sklepie monopolowym Okopowa 3 ( Vegas) Ceny biletów
1.Normalny---50 pln
2.Ulgowy--- 30 pln ( młodzież +studenci




[Obrazek: DSC_0006oWet0.jpg]
[Obrazek: DSC_0003HEmp8.jpg]

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
JuraS   03-09-2013, 15:46
#17
[quote="Ex Driver"]napisał:
Są już wejściówki na pażdziernikowy mecz Polska-Reszta Świata
.
Kiedyś też byłem wielkim fanem żużla.Przez całe lata nie odpuszczałem żadnego meczu,zwłaszcza w latach 90-tych,w czasach Nielsena,Adamsa,Kępy ,Stenki,Dadosa,Staszka :mrgreen: .Ale już mi przeszło Cry ,nie chce mi się chodzić na drugą ligę.Chociaż ten mecz powinien być atrakcyjny. ;-)

Pozdrawiam,
Jurek
Ex Driver   03-09-2013, 17:34
#18
Tak to były dobre czasy, chociaż II liga. Teraz też nie było żle, ale system ośmiu meczy w R.F. niepotrzebnie generuje dodatkowe koszty każdego klubu. A i rządziciele w klubie też jacyś dziwni.

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
niunia2101   06-09-2013, 20:35
#19
Ex Driver napisał(a):Tak to były dobre czasy, chociaż II liga. Teraz też nie było żle, ale system ośmiu meczy w R.F. niepotrzebnie generuje dodatkowe koszty każdego klubu. A i rządziciele w klubie też jacyś dziwni.

Może i play offy to zbyt dodatkowe koszty, ale z drugiej strony klub który nie myśli o dłuższym sezonie to zostaje niżej. A co do włodarzy w naszym klubie to, już dawno prezesa chciano wywieźć na taczce. Szczególnie po aferze odsunięcia zawodników i obniżeniu im pensji o prawie 70%. Fakt autentyczny, potwierdzone na konferencji prasowej z zawodnikami.
Ten mecz będzie miłym wspomnieniem i zobaczeniem kilku starych zawodników z lat 90 i sukcesów koziołków w tamtych czasach.

Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Ex Driver   14-10-2013, 18:59
#20
JuraS prosił bym napisał o sobotnich zawodach. Rozczaruję Was, nie byłem, choć od pierwszych dni miałem już bilety. Decyzja zapadła w piątek kiedy to po wnikliwej analizie doszliśmy z moją drugą połową że odpuszczamy. Dlaczego?
1. Sprzedano wszystkie bilety tj. 7500--- stadion obliczony jest na 5000 wraz z miejscami stojącymi ( krzesełka w liczbie ok.4000) więc po to aby gdzieś usiąść trzeba było być pod bramą już o 12.00 --otwierano o 14.00 i nie było gwarancji że te 2 miejsca złapię -- impreza ogólnokrajowa więc wyścig szczurów po miejsca był bankowy. Było zimno, 2h stania pod bramą, 1,5h oczekiwania na zawody, 2,5h samych zawodów =6h to lekka przesada. A mecz tak i tak o pietruchę.
2. Z różnych powodów awizowani zawodnicy nie pojawili się na torze:--oldboye
Marek Kępa-- podczas treningu zasłabł na motocyklu i stracił przytomność
Jankowski---nie przyjechał
Dzikowski---nie przyjechał
Żabiałowicz--nie przyjechał
Hans Nielsen-- nie usiadł w ogóle na motor.
Tomasz Gollob-- mocno poturbowany przez Thaja Woffindena powoli dochodzi do zdrowia i mimo zaproszenia nie przyjechał ( ja też zostałbym w domu)
Klaudia Szmaj --- złamana ręka
Holder-- kontuzja
Sajtfudinow--- kontuzja

Tor twardy i nieprzyczepny, więc większość biegów jechano gęsiego. Mało mijanek i ogólnie nudy. Bilety odsprzedałem. Mecz obejrzałem w TV przy szklaneczce dobrego winka. Pomijając to co piszę wielki szacun należy się Markowi Kępie Krzyśkowi Cugowskiemu za ogrom pracy włożonej w organizację. Daaaaaawno na stadionie nie było tylu ludzi. Ale co liga to liga, jest o co walczyć ,jest adrenalina, i emocje. Może włodarze wreszcie zauważą że Lublin kocha żużel.

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.