Strony (3):    1 2 3   
BADEVIL   23-06-2010, 08:52
#11
A po co piszesz ten post "z dupy" ? :-P
Stosuję się do Twoich zaleceń i innych administratorów tego forum :mrgreen:

Ps. Post wygaśnie za 1 dzień a Twój?

Edyta:// u mnie też zatem nie wygaśnie
KermitOZ   23-06-2010, 09:17
#12
Z dupy to są niektóre twoje posty, zwłaszcza te, w których piszesz innym, że mają coś edytować. Post nie wygaśnie.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Mariusz-Finch   23-06-2010, 09:24
#13
Panowie,
dajcie sobie po razie :mrgreen: i będzie spokój,a tak poważnie - po co te zgrzyty o błahą sprawę ??
nie można spokojniej? widzę,że i Adminom nerwy puszczają,a swoją drogą jeśli nawet kogoś nie lubimy i jest to wszystko podszyte fałszem i obłudą , to zachowajmy chociaż pozory i nawet zwracając się do kogoś piszmy "Twój", Ty"- okazując choć trochę szacunku .....
KermitOZ   23-06-2010, 09:35
#14
A Ty Mariusz co? Księdzem, politykiem czy może innym zawodowym rozjemcą zostałeś, że będziesz nas godził? Sami sobie poradzimy Wink

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Bart   23-06-2010, 12:22
#15
Przepraszam, komu dać raz?

Terenikiem to ciągnikiem.
marcin0604   23-06-2010, 12:23
#16
Bart napisał(a):Przepraszam, komu dać raz?
ten post jest z samego środka czegoś co zaczyna się na "d" a kończy na "a". ;-)
holden   23-06-2010, 13:16
#17
A pie*dolicie z tym edytowaniem, tak przynajmniej wiadomo, że jest kolejny dzień w relacji, a jakby były wszystkie posty edytowane "to by g*wno było wiadomo" dla tych co już temat raz przeczytali..., kiedy trzeba edytować to się edytuje, ale jak się dodaje coś zupełnie nowego do tematu to moim zdaniem edytowanie bardziej szkodzi niż pomaga, no chyba, że walczymy o jak najmniejsza ilość postów..

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
KermitOZ   23-06-2010, 13:33
#18
Jasne Holden, zdecydowanie masz rację. Mój post właśnie miał pokazać, żeby co niektórzy nie panikowali strasznie jak ktoś nie edytuje swojego posta (a już namawianie do edycji posta, który nie jest ostatnim w temacie to zupełny bezsens). Nie dajmy się zwariować, bo ciągłe upominanie staje się już chore.

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Guzi   23-06-2010, 13:49
#19
KermitOZ napisał(a):Mój post właśnie miał pokazać, żeby co niektórzy nie panikowali strasznie jak ktoś nie edytuje swojego posta

Twój post właśnie był z dupy i zrobił kompletną rozpierduchę w temacie - 9 postów na temat, a po Twoim poście 10 postów z dupy, wliczając w to mój post. Nie chcę mi się dalej tego rozwodzić bo uważam że to bez sensu - inteligentni ludzie i tak wyciągną z tego wniosek i apeluję o zakończenie tego bezsensownego wątku, który zaczął Kermitoz.
KermitOZ   23-06-2010, 14:19
#20
Nom, a Twój jedenasty. Też się cieszę.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.