Strony (3):    1 2 3   
BADEVIL   17-06-2010, 17:05
#11
Ogólnie dziwi mnie parę spraw związanych z tym forum no ale … (tu w miejsce kropek każdy może sobie wstawić to co uważa za stosowne).
  • Po 1 tematy nieaktywne przez określony czas powinny być definitywnie zamykane (ostatnio koś palcem nie będę pokazywał wygrzebał kilkanaście starych tematów).
  • Po 2 nie powinno być możliwości czasowego ustawiania wątków ani postów.
  • Po 3 nie powinno być możliwości kasowania postów nawet własnych.
Ostatnio też czegoś szukałem i nie znalazłem prawdopodobnie ktoś też albo wykasował posty albo ustawił wyzwalacz czasowy. Wróżką nie jestem i ciężko coś przewidzieć jeśli zapas czarodziejskich kul w tym roku już dawno mi się wyczerpał.

Pozdrawiam - w drodze z delegacji wstąpię do sklepu po fusy.
BADEVIL
Ania J.   17-06-2010, 19:13
#12
Karola napisał(a):można trzepać posty ile wlezie a na koncie i tak jest ich niewiele.
toż nie trzepię... wszystkim nie dogodzi... a swoją drogą to się część osób chyba nudzi... jak się nie ma do czego przypie...ć to trzeba sobie powód stworzyć... metoda na zabicie czasu czy taka pasja :?:
Karola   17-06-2010, 22:09
#13
Ania J. napisał(a):metoda na zabicie czasu czy taka pasja
Pasja przede wszystkim pasja.
PS. Uważaj bo odpisując na każdy posty rośnie Ci ich liczba chyba, że znowu ustawisz je na czas albo je wykasujesz.

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Tom   17-06-2010, 22:16
#14
Posty czasowe mają zostać, tylko trzeba umieć z nich korzystać. Jak chcę zażartować lub lekko obiegam od tematu to z tego korzystam. Nie jestem kolekcjonerem i nie będę bzdetnych postów jak niektórzy.

Pozdrawiam
BADEVIL   17-06-2010, 22:23
#15
Ania J. Niektóre posty sa z "dupy" temat z zakupem roweru nie należał do tej kategorii.

Przyznam, że sam odesłałem koleżankę z pracy aby na podstawie tego tematu i zebranych tam opinni wybrała coś dla siebie i zdziwiłem się kiedy mi powiedziała, że nie ma takiego tematu na tym forum a szkoda :-( wielka szkoda :-(

Po prostu czasami trzeba odróżnić to co może się komuś przydać od zbędnego pisania. Nie traktuj tego jako czepianie się czy pasję forum po to jest żeby raz zażartować a innym razem poprowadzić rzeczową dyskusję.
maYkel   17-06-2010, 22:49
#16
BADEVIL napisał(a):Po prostu czasami trzeba odróżnić to co może się komuś przydać od zbędnego pisania.
Ale od tego są moderatorzy, którzy posty bez sensu mogą usuwać. Jestem zatem gorąco za usunięciem takiej możliwości dla normalnych userów.
BADEVIL   17-06-2010, 23:02
#17
Fakt ale to forum jest inne ... no i nie ma tu moderatorów z jajami Cry Confusedhock:

Każdy boii się tego co ktoś pomyśli smutne ale prawdziwe Undecided

Sam mam pod sobą duże forum bawimy się kilka lat z kumplem z pracy i jakoś nikt nie marudzi, że nie może znaleźć czegoś ...

zapraszam przy okazji : http://www.cbradio.pl
marcin0604   17-06-2010, 23:06
#18
BADEVIL napisał(a):Fakt ale to forum jest inne ... no i nie ma tu moderatorów z jajami Cry Confusedhock:
No i tu obrażasz Jurka/Grześka. I czemu? Warci takiego traktowania?
BADEVIL   17-06-2010, 23:10
#19
W jakim sensie przykłady dowody :?:

Jakoś nie zauważyłem na tym forum aby któryś z adminów trzymał temat moderacji w jednym ręku. Było nie raz widać nie w jednym wątku jak jeden Adm innemu uświadamiał, że źle robi.

Mylę się? http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=2100

Ludzie szukają na tym forum przedewszystkim informacji o rowerach i wszystkiego co z tym związane.

Kółka różańcowe i wzajemnej adoracji mają swoje portale społecznościowe.
marcin0604   17-06-2010, 23:13
#20
Bardziej chodzi mi o to,że sensowniej jest powiedziec "ej, panie adminie, nie radzisz pan se tak jak ja" niż jechac mu, że nie ma jaj. Ale może przesadzam. A może i jednak nie.
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.