Strony (2):    1 2
kenubi   09-07-2010, 12:00
#11
NO to tak wyszło - napiszę trochę ku przestrodze kupowania przez BOA:

6 razy dzwoniłem do tego BOA i mimo straconej godziny wypisali mi nie taką umowę jak chciałem - ile można gadać a oni i tak NIE zaproponowali mi po prostu Nowa Firma 60 +promo 1gr/1zl - która odpowiadała wg. wszystkiego co im tłumaczyłem -bez przerwy coś wciskają niepotrzebnego. Uwaga. hasło "Oferta specjalna dla stałego klienta" - to tylko takie pierniczenie w bambus bo nie dostajesz NIC co zwyczajnie nie jest w cenniku dla klienta z ulicy. 2 razy zostałem zwyczajnie okłamany! - np. że teraz pakiet biznes 40 kosztuje ...50 netto, a na pytanie dlaczego w mojej już włączonej taryfie mam 10 numerów po 10gr za 10 zl abonamentu zamiast 1gr/1zł - pani NR 5 powiedziała bo ja mam uwaga .."ofertę specjalną" a ten cennik jest standardowy i ja mam 1gr/1zł. Pani z BOA NR 6 - do której zaraz znowu zadzwoniłem potwierdziła, że nie mam 1gr/1zl.
I się zgadza bo sam się wkurzyłem i zażądałem taryfę Nowa Firma 60 z telefonem za 88 netto - tu był mój błąd bo zajrzałen do cennika telefonów nie od tej promocji i wg. ceny pani wstawiła mi (nie konsultując) promocję "tanie telefony w era".
Telefon wysyłali 3 dni (po 3 włączyli taryfę i pokazał się status wysyłki), facet z DHL zadzwonił do mnie po...tygodniu od rozmowy - powiedziałem że ma nie przynosić bo odmawiam i ma odesłać. Mija 10 dni od zamówienia a ja mam nadal nową taryfę w i-boa i ani śladu zwrotu.

Ale nie ma tego złego .. jednak wezmę Nokię C5-00 ..ma GPS Ovi mapy,symbiana 9 i co najważniejsze ... DUŻE KLAWISZE no i jeszcze 10 zł taniej (238 netto).
Ale idę do salonu bo będę miał kogo dusić jak mi zacznie znowu opowiadać bajki.
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.