Strony (3):    1 2 3
michalbrodowski   05-09-2010, 19:05
#21
bATMAn napisał(a):dla mnie przejechanie 450km w 24h wyczynem nie jest
Przejechałem i 400km/24h i dzisiejsze zawody xc i dwieście razy cięższe było dla mnie przejechanie 400km... Nawet jakbym zrobił 1000km/24h i wygrał xc to znajdą się jacyś zajebiści zakompleksieni bikerzy którzy napiszą, że wyczyn to nie jest... Żal mi ich, zacznijcie jeździć a nie pisać posty z dup*

A co do zawodów to było bardzo przyjemnie, dużo błota i deszczyk, więc jestem bardzo zadowolony Smile Widzę, że nikt prawie nie pisze miejsca to ja też nic nie powiem Tongue Impreza profesjonalnie przygotowana, wszystko za free do tego grochóweczka i super trasa! Jakby ktoś szukał opon na ciężkie błoto to bardzo polecam Tioge Factory XC, spisały się na 6+ !

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
bATMAn   05-09-2010, 19:35
#22
michalbrodowski napisał(a):
bATMAn napisał(a):dla mnie przejechanie 450km w 24h wyczynem nie jest
Przejechałem i 400km/24h i dzisiejsze zawody xc i dwieście razy cięższe było dla mnie przejechanie 400km... Nawet jakbym zrobił 1000km/24h i wygrał xc to znajdą się jacyś zajebiści zakompleksieni bikerzy którzy napiszą, że wyczyn to nie jest... Żal mi ich, zacznijcie jeździć a nie pisać posty z dup*

jakbyś dużo jeździł to i dla Ciebie by nie był to wyczyn.Byś przejechał i się nie chwalił. Ja w każdej chwili jestem w stanie taki dystans przejechać i nie potrzebowałbym na niego 24h...

Ja patrze na to inaczej, na forum większość ludzi to amatorzy którzy inaczej patrzą na ściganie. Sam za zawodowca się nie uważam, ale przejechałem nie jeden wyścig i nie raz "objechałem świat dookoła"...
KermitOZ   06-09-2010, 09:12
#23
Trudniejsze jest osiągnięcie dobrego wyniku w średnio obsadzonych zawodach XC niż przejechanie 500, a nawet 750km w 24h. Tyle w tym temacie.

Gratuluję wszystkim forumowiczom, którzy odważyli się wczoraj wystartować, zwłaszcza tym, który ścigali się pierwszy raz. Mam nadzieję, że złapaliście bakcyla wyścigowego i będziecie kontynuować starty na kolejnych imprezach.

Chłopakom z LKKG gratuluję imprezy. Ja gustuję raczej w maratonach, ale wiem, że są one dużo trudniejsze pod względem logistycznym do zorganizowania. Niemniej jednak pełen szacun, bo impreza się rozwija coraz bardziej i lokalni ściganci nie muszą jechać daleko żeby zaznać trochę sportowej rywalizacji Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
holden   06-09-2010, 21:40
#24
bATMAn napisał(a):
michalbrodowski napisał(a):
bATMAn napisał(a):dla mnie przejechanie 450km w 24h wyczynem nie jest
Przejechałem i 400km/24h i dzisiejsze zawody xc i dwieście razy cięższe było dla mnie przejechanie 400km... Nawet jakbym zrobił 1000km/24h i wygrał xc to znajdą się jacyś zajebiści zakompleksieni bikerzy którzy napiszą, że wyczyn to nie jest... Żal mi ich, zacznijcie jeździć a nie pisać posty z dup*

jakbyś dużo jeździł to i dla Ciebie by nie był to wyczyn.Byś przejechał i się nie chwalił. Ja w każdej chwili jestem w stanie taki dystans przejechać i nie potrzebowałbym na niego 24h...
ale na przednim czy na tylnym kole?

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
bATMAn   23-09-2010, 21:20
#25
Dopiero teraz zobaczyłem że nowy temat jest i wogole...


KermitOZ napisał(a):Trudniejsze jest osiągnięcie dobrego wyniku w średnio obsadzonych zawodach XC niż przejechanie 500, a nawet 750km w 24h. Tyle w tym temacie.

KermitOZ z tym to trochę poleciałeś Smile) 700, 750 czy więcej to już prawie rekord Świata Wink
i do tego potrzeba już mieć trochę kilometrów w nogach.


Cytat:
bATMAn napisał(a):jakbyś dużo jeździł to i dla Ciebie by nie był to wyczyn.Byś przejechał i się nie chwalił. Ja w każdej chwili jestem w stanie taki dystans przejechać i nie potrzebowałbym na niego 24h...
holden napisał(a):ale na przednim czy na tylnym kole?
a jak chcesz? jak jest trudniej według Ciebie?
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.