Strony (4):    1 2 3 4   
Paweł K.   26-06-2009, 21:00
#21
I ja wróciłem, bo musiałem wcześniej być w domu. Pozostała część ekipy jeszcze zapewne krąży i czeka, aż zapadnie zmrok i wtedy pewnie zabłysną na niebie światełka naszych rowerowiczów :mrgreen: Było super!!

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Hiyo   26-06-2009, 21:39
#22
Ja niestety musiałem być w innym miejscu Sad
Monika   26-06-2009, 21:50
#23
ja też musiałam wczesniej zakończyc dzisiejsze kręcenie, ale cieszę się, że udało mi się dotrzeć Smile
Jurek S   26-06-2009, 22:31
#24
Oj działo się działo :-D . W szczytowym momencie było nas 58 cyklistów. W niezłym komplecie stawiła się grupa naszego forum. Zdjęcia za jakiś czas, a to trasa przejazdu
http://gpsies.com/map.do?fileId=lbsmdynfaozixykz
Po zakończeniu duża grupa, już nie liczyłem ile osób, pojechała na mały objazd zalewu. Zrobił się z tego większy objazd z przygodami. Nad zalewem podzieliliśmy się na dwie grupy, szosową i terenowo- szosową.
To tak na szybko, dzięki wszystkim za wspaniałą atmosferę i towarzystwo.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
yorki   26-06-2009, 22:31
#25
No cóż, pozostała część ekipy też dotarła, przynajmniej ja dotarłem, i za to WIELKIE DZIĘKI Karoli i Marcinowi. Bez ich pomocy czekał mnie baaardzo długi spacer bo żona oświadczyła, że by nie przyjechała po mnie w okolice Starego Gaju.
Zapewne któryś z kolegów opublikuje zdjęcia jak nie należy naprawiać łańcucha :oops:
Jeszcze raz dzięki Marcinowi za naprawę, Karoli za części i narzędzia i całej ekipie za fajną jak zawsze wycieczkę.
Jerzy
EDIT Ten Zonk był mój, robota Marcina- prawidłowa
kowalik.krzysztof   26-06-2009, 22:35
#26
zdjęcia zaraz będą, narazie filmik: http://www.youtube.com/watch?v=FqOgzVtRVrc
Niestety na youtube słabo wyszło:/
Bart   26-06-2009, 22:44
#27
co tu dużo gadać, było świetnie!, super wyprawa!, nie spodziewałem się że po Masie pociśniemy aż taki kawał drogi co mi się oczywiście bardzo podobało, licznik naliczył 62km ale trochę na około wracałem do domu :mrgreen: , a na zakończenie spotkałem tatę wracającego z pracy i razem dotoczyliśmy się do domu :-D do jutra!

Terenikiem to ciągnikiem.
niesmialy Kamil   26-06-2009, 22:54
#28
mozna by bylo pozlepiac wszystkie filmy i niektore zdjecia ktore zrobiles a w tle wrzucic jakas piosenke Tongue

byla to moja pierwsza masa.... i w sumie to nic specjalnego Tongue
druga czesc podobala mi sie znacznie bardziej Wink

do nastepnego Wink
kowalik.krzysztof   26-06-2009, 22:57
#29
No i są zdjęcia:
Kod:
http://studenci.pollub.pl/_newsletter/MK-LUBLIN 06.09.zip
i filmy:
Kod:
http://studenci.pollub.pl/_newsletter/MK-LUBLIN 06.09-filmy.zip
(cos [url] nie dziala:l)
z racji posiadanego sprzętu rewelacji się nie spodziewaćSmile
WSZYSTKO BĘDZIE NA SERWERZE OK 3 DNI, WIĘC RADZĘ ŚCIĄGAĆ WRZUCAĆ NA RS CZY PICASSEWink jak zniknie moge znów zauploadowaćSmile
Kilka zdjęć dla leniuchów:
[Obrazek: (1).JPG]
[Obrazek: (2).JPG]
[Obrazek: (3).JPG]
[Obrazek: (4).JPG]
[Obrazek: (5).JPG]
[Obrazek: (6).JPG]
[Obrazek: (7).JPG]
[Obrazek: (8).JPG]
[Obrazek: (9).JPG]
marcin0604   27-06-2009, 00:44
#30
Pierwsza masa za mną, jakoś wcześniej mi się nie spieszyło na takie akcje, okazało się jednak, że może byc bardzo miło. Bo to niewątpliwie jest miłe jechac sobie spacerkiem po Lublinie z prędkością poniżej 20 km/h i byc jak to ujęła Truskafka rowerowym radyjkiem :-D gwiżdżąc pod nosem różne nutki .

Druga częśc równie sympatyczna a może nawet i bardziej. Takie historia jak ta Yorkiego niewątpliwie budują pozytywne klimaty więc może to i dobrze, że czasem w trasie strzeli komuś łańcuch czy coś innego.

Dzięki wszystkim za miłą końcówkę dnia.
I w sumie nie warto przejmowac się panem z autobusu. To nic, że chciał nam pokazac za pomocą swego pojazdu, gdzie nasze miejsce. Może miał po prostu "te dni". Grunt, że nikomu się nic nie stało.
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.