Strony (5):    1 2 3 4 5   
Weźmiesz udział w marcowej masie?Ankieta:
tak
0 (0%)
nie
0 (0%)
nie wiem
0 (0%)
Razem 0 głosów 0%
artlomen   23-03-2011, 05:04
#11
Aga84 napisał(a):Trzeba pomysleć o takiej prawdziwej Lubelskiej Muzycznej Masie Krytycznej :mrgreen:
z dobrym nagłośnieniem i wogóle...

Jak ktoś ma akumulator to może być na tej masie tez muzyczka my w Tekturze mamy przyczepkę rowerowa są głośniki wiec zawsze na masę można wziasc z jeden ale brakuje zasilania do niego wiec jak ktoś ma zbędny akumulator lub inne źródło zasilania możemy się umówić przed masa i pomyśleć o nagłośnieniu a mam taka jedna małą prośbę czy możecie podać dokładną końcową mapę przejazdu tej masy mamy 2 Tall Bike i zastanawiamy się czy jechać na nich ale niestety na tych rowerach ciężko się jeździ pod górkę wiec być morze na jakimś tam odcinku moglibyśmy nimi przejechać
kowalik.krzysztof   23-03-2011, 17:45
#12
Kto to wie jaka będzie ostateczna trasa masy;-)
Tak czy siak bez górek na pewno się nie obędzie...
artlomen Jeśli będzie aku to będzie muzyka:> Żeby potem nie było, że czegoś zabraknie, bo byłbym w stanie zakupić aku...

Co wy na to, żeby się jakoś fajnie na masę przebrać?
PatrykS   24-03-2011, 14:03
#13
ja myślę że fajnie było by przerobić masę
muzyka hm dobrze było jak grał ten wschodni bastion to mi sie bardzo podobało
przed masą można pogadać o unowocześnieniu masy ;D

Najdłuższą podróż rowerową (647 tys. km) odbył W. Stolle, odwiedzając 159 krajów.
michal wolny   24-03-2011, 17:06
#14
słuchajcie, czy nie mielibyście nic przeciwko by przed Masą, na Litewski przyszli ludzie z nieformalnej grupy Wolna Białoruś, głównie białoruscy studenci i włączyli się w Masę.
Kilka osób od nich chciałoby przejechać z nami trasę z białoruskimi flagami (nie łukaszenkowymi, tylko prawdziwymiSmile ), powiedzieć przez megafon co nieco o inicjatywie "Dzień Woli" i zaprosić na spotkanie w Spółdzielni (więcej tutaj: Dzień Woli lub tu: http://www.spoldzielniacafe.pl/2011/03/2...-opozycji/ ), a zainteresowanym na Masie osobom zawiązać wstążki poparcia dla akcji Wolna Białoruś.
piszę o tym, ponieważ osoby zaangażowane w tą inicjatywę (m.in. z lubelskiego Amnesty International) prosiły mnie o skonsultowanie pomysłu z Wami.

www.miastaDlaRowerow.pl - sieć "Miasta dla Rowerów"
www.LublinRowerem.pl - Porozumienie Rowerowe
MindEx   24-03-2011, 17:13
#15
ja osobiście (jeśli zdążę jutro na MK) nic przeciwko nie mam. nie stracimy dużo czasu, a kraj mamy, Michał, wolny Big Grin - więc wszyscy mogą mówić co chcą. Jak będą, to pewnie uczestnicy masy wysłuchają ich. Włączenia się do MK też nikt im nie może zabronić. Każdy może w niej jechać (jeśli ma światełka :>). Wstążkę sobie chętnie dam zawiązać Wink
michal wolny   24-03-2011, 17:26
#16
jasne, ale wolałem zapytać, bo Masa, wprawdzie jest dla wszystkich, jednak jest przede wszystkim nasza, rowerzystów i dobrze takie pomysły/inicjatywy wcześniej skonsultować ze środowiskiem, tak uważam.
do zobaczenia jutro na Masie

www.miastaDlaRowerow.pl - sieć "Miasta dla Rowerów"
www.LublinRowerem.pl - Porozumienie Rowerowe
zaworek   24-03-2011, 18:32
#17
ta trasa mi odpowiada
http://goo.gl/maps/HZH5
co do przebrania to ja w afro pojade,a co do propozycji Michała, wszyscy mile widziani tylko żeby w efekcie końcowy cały przejazd MK nie wyglądał jak ich manifestacja.

C U B4 18

[Obrazek: stats.jpg] 
qavtan   25-03-2011, 16:09
#18
Jeżeli znajdzie się 1 osoba, której będzie przeszkadzało podłączenie 'Dnia Woli' w Masę Krytyczną to myślę, że powinni spasować.
(chodzi mi o nieprzypinanie ideologii do Masy, ale jeżeli wszyscy zaakceptują to spoko)
Ja jestem na tak.
qavtan   25-03-2011, 19:41
#19
Masa ruszyła po zmierzchu.
Wielu rowerzystów nie miało oświetlenia.
Uważam, że to błąd.
mamut77   25-03-2011, 20:57
#20
Podałby ktoś liczbę uczestników? Do podania w mediach.
Zdjęć z mojej strony nie będzie - zdechły mi baterie.



PS: Pozdrawiam cichociemnych... :evil:
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.