Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
michalbrodowski   27-03-2011, 16:44
#41
Święte słowa Pinky! Ale ja mu nie odpuszczę, będę mierzył prędkość na każdej ustawce!! Bo to nie stosownie by tak męczyć ludzi n ustawkach.

Żeby nie było OT, to chciałbym powiedzieć, że najbardziej podobała mi się marzanna josepha. Cała z sianka, na dodatek w różnym kolorze, zachwyciła mnie Smile A Wam jak podobały się Marzenki?

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
niunia2101   27-03-2011, 16:59
#42
Pinky napisał(a):Ja myślę że Jurek chce na siłę odkleić etykietkę HARDCORE :mrgreen: którą mu niesłusznie i nie wiem czemu przykleiliśmy :lol: . Niestety nie z nami te numery.

Pinky na koniec Jurek tak wydarł po pożegnaniu na czubach ze nie wiedziałem kiedy już go nie było. Jak twierdził bardzo mu się spieszyło. Więc raczej ta nalepka długo mu się nie odklei :lol: :lol:

Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
marcin0604   27-03-2011, 17:29
#43
michalbrodowski napisał(a):A Wam jak podobały się Marzenki?

Wszystkie były fajowe
Ja nie mam faworytki. Każda miała jakiś jajowy patent. :mrgreen:
Marzena Natalii miała wąchy i trzydniowy zarost a'la Freddie, Marzena Moniki miała ciało z łodyżki kwiatka, Marzena Uli miała fajowe kolce w pomarańczkach :mrgreen: Michałowa Marzena przyjechała w sakwie... (taką zdrową, czerstwą dziewuchę skopcił :-P )
także jury miało orzech do zgryzienia...
Edit: nie mogę pominąc Marzeny- degeneratki Pawła- faja w w ustach i ciężkie spojrzenie kobiety z przeszłością :mrgreen: :mrgreen:
Dzięki wszystkim za miły poranek :-D
Coolman   27-03-2011, 17:36
#44
Dziękuje wszystkim za wspólnie spędzony czas fajnie było z wami pokręcić , po rozjeździe jednak pojechałem jeszcze trochę pokręcić nad zalew i muszę was zasmucić bo jakaś marzanna (z dżinsami związanymi u dołu) jednak się zachowała koło barierki tak ze zima może jeszcze wrócić
ozzy2512   27-03-2011, 17:46
#45
Kilka fotek ode mnie. Dzięki za wspólna jazdę!

Trzymaj swoich przyjaciół blisko, ale jeszcze bliżej trzymaj swoich wrogów.
Monika   27-03-2011, 20:47
#46
Topienie Marzanny 2011 w Panoramie Lubelskiej ;-)
Sama końcówka Panoramy: ok. 18.47

i w iTVL ;-)

orientuj...
szymek_sq   27-03-2011, 23:05
#47
Nie udało mi się dojechać ale i tak fajnie było. Dzięki!

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
michalbrodowski   27-03-2011, 23:36
#48
Druga mniej oficjalna część Rozpoczęcia sezonu też była baaaaardzo udana Smile

Dziękuję wszystkim Smile

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
tkt   28-03-2011, 00:12
#49
tylko jedna fotka

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Bart   28-03-2011, 00:15
#50
michalbrodowski napisał(a):Druga mniej oficjalna część Rozpoczęcia sezonu też była baaaaardzo udana Smile
Udana, dana-dana, tylko czego tak krótko???

Mata filma z Jurkiem na czele: http://www.youtube.com/watch?v=3ODjaVbOs1Y
Tu jak Michał sika, a Jurek jara: http://www.youtube.com/watch?v=Ho6mCuU0eQA


Ps. Natalia, dzięki za pamiątkę, straciłem lekko czucie, ale ojtam ojtam, mam jeszcze lewą rękę.
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.