Strony (4):    1 2 3 4
szymek_sq   15-04-2011, 21:30
#31
mam już paczkę, ale jutro po pracy jadę na roztocze, i będę dopiero w poniedziałek.

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
szerszen2   18-04-2011, 23:32
#32
Dzięki Szymek.
Wszystko ok. Extra strój jak za taką kasę.

pozdrawiam
elhm   18-04-2011, 23:38
#33
Ja również jestem zadowolony, mój strój pojechał już ze mną jeden maraton i sprawdził się bardzo dobrze Smile
szymek_sq   20-04-2011, 23:17
#34
Ze względu na spore zakupy były małe gratisy chusty z logo sklepu oraz pokrowce na telefony - do kieszonki kolarskiej. Zostały rozdysponowane wg wielkości zamówień.

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
szymek_sq   04-05-2011, 19:27
#35
Wszyscy już odebrali ciuchy. Może ktoś się podzieli opinią?

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
suchy   14-05-2011, 10:40
#36
Ponieważ z tej firmy planowane są kolejne zakupy, napisze kilka słów o koszulce z krótkim rękawem XXL.

Rozmiarówka jak najbardziej wiarygodna, zawsze można podejrzeć dokładne wymiary na allegro
http://allegro.pl/koszulka-kolarska-sax ... 53055.html

Materiał naprawdę dobrej jakości, po testach stwierdzam że chętnie zakupiłbym jeszcze jakieś ubrania w tej firmie.

Jeśli ktoś chciałby zmierzyć XXL to nie ma problemu.
piotrekgp   14-05-2011, 14:23
#37
Zakupiłem spodenki i koszulkę krótki rękaw.

Spodenki - wkładka porównując ją do tych co do tej pory miałem, jest naprawdę gruba i wygodna. Potrzebuje trochę czasu aby się "ułożyć" ale potem jest ok. Szelki bardzo przyjemne, nie ocierają, są "delikatne dla skóry"

Koszulka - jak to koszulka rowerowa, ma kieszenie i zamek. Jest wygodna.

Co do samych materiałów z jakich koszulki i spodenki są wykonane. Za tą cenę niech ktoś mi znajdzie coś lepszego (i nie w promocji). Nie ma do czego się przyczepić.

Kolory żywe. Nawet bym powiedział że wyglądają lepiej niż na zdjęciach na alledrogo.

A może ktoś używa ciuszków tej firmy dłużej niż jeden sezon i może coś powiedzieć??
mrozo   14-05-2011, 16:31
#38
ze swojej strony mogę powiedzieć, że z początku jak dostałem tą koszulkę to pomyślałem, że jakaś lipa (chodziło mi o materiał z jakiego jest wykonana), ale teraz jak w niej trochę pojeździłem mogę stwierdzić, że ten materiał jest na prawdę świetnym rozwiązaniem jest bardzo przewiewna co zwiększa komfort jazdy.

Spodenki tak jak już zostało wspomniane też są dobrze wykonane, szelki się nie zsuwają ani nie obcierają. Pasek silikonowy zastosowany w nogawkach zapobiega zsuwaniu się spodenek. a wkładka dobrze zabezpiecza siedzenie przez co można cieszyć się jazdą i nie martwić się, że jak się zsiądzie z roweru to nie będzie można ustać.

Bluza jest wystarczająco gruba aby pojeździć w niej od mniej więcej połowy wiosny do połowy jesieni. Zamek nie wbija się w szyję.

Ogólnie tak jak zostało już powiedziane rozmiarówka która jest podana na allegro jest rzeczywista i można się nią śmiało posługiwać. Jeżeli jednak ktoś chciał by przymierzyć coś z rozmiaru L to zapraszam na PW, jakoś się zgadamy.
Patryk   15-05-2011, 11:12
#39
Mam bluzę i trochę się w miejscu kieszeni zmechaciła ,ale katuję ją często. Powiedzmy na 15-18 stopni akurat. Można podłożyć pod spód bieliznę termo to i na niższe temp. się nada. Koszulki całkiem fajne mam 2 sztuki. Nic się z tym nie dzieje ,kolory jakie były takie są po roku prania. Natomiast spodenki mam grube zimowe spodnie i tam jest identyczna wkładka jak w letnich. Na zimę lepszej mi nie potrzeba bo jeżdzę na innym rowerze z miękkim siodłem. Natomiast przy twardej desce troche czuć tyłek. Nie jest to taka wygodna wkładka jak w biemme ,czy crafcie ,ale tamte gacie ksoztuję 150 i 300zł. Odnośnie materiału i szelek wyglądają w porządku.
Piotrek mówisz ,że ta wkładka gruba to jakie gacie wcześniej miałeś ? Dla mnie to cienka jest.
piotrekgp   15-05-2011, 11:34
#40
Patryk napisał(a):Piotrek mówisz ,że ta wkładka gruba to jakie gacie wcześniej miałeś ? Dla mnie to cienka jest.

Miałem z 4F i Decathlonu spodenki. Może to moje teraz takie wrażenie jak je porównałem. Znajomy też powiedział jak zobaczył wkładkę że takiego pampersa to nawet jego dziecko roczne nie nosi :mrgreen: :mrgreen:
Z czasem się zbije jak każda wkładka. Ale mimo wszystko to subiektywna ocena każdego.
Strony (4):    1 2 3 4
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.