Strony (3):    1 2 3   
darist   15-05-2011, 00:15
#11
Kuba napisał(a):A tak generalnie...

A tak generalnie Kuba to nie chcę tutaj rozwijać dyskusji porównawczej: kostka czy asfaltobeton. Tym bardziej, że znam Twoje zdanie :-)
DDR-y z kostki zaczynają być w Lublinie coraz bardziej niebezpieczne :!:
I czy to będą:
Kuba napisał(a):twardeogony, osy czy jakieś tam tępe koła

zaczyna tworzyć się sytuacja, że zamiast inwestycji w nowe kilometry należy zająć się remontem dotychczasowych.
Swoją drogą ciekawi mnie jak wygląda gwarancja wykonawców?

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Kuba   15-05-2011, 10:36
#12
Ech, no i pożartować nie można. To co napisałem w żaden sposób nie miało na celu wywoływanie dyskusji na temat materiałów na ścieżki rowerowe. Pisząc dygresję miałem na myśli że szkoda zdrowia ze względu na fatalny stan dróg nie tylko rowerowych ale też jezdni. Mi tam wszystko jedno z czego są drogi rowerowe, oczywiście jeśli będą robione z głową.

Ale temat nie dotyczy sposobów wykonywania dróg rowerowych tylko garbów, tak więc dorzuciłem garb na ścieżce (kostkowej) na Al. Spółdzielczości pracy, który jest większy niż te pod wiaduktem. Właściwie to nie jest on na wysokości Decathlonu, tylko jeśli dobrze pamiętam tu (jutro postaram się upewnić).
Aleksander W   17-05-2011, 16:15
#13
truskafka napisał(a):https://picasaweb.google.com/lh/photo/cQ...directlink

taka sobie dziura, całkiem spora, przy skrzyżowaniu al.JPII i al. Krasnickiej, jak ktoś w to wpadnie to może sobie zrobić duże kuku


Zgłaszałaś to może do Wydziału Dróg i Mostów?

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
truskafka   17-05-2011, 16:39
#14
nie zgłaszałam bo przyznam, że teraz nie mam czasu, trochę liczę na to, że jak się nazbiera to osoby, które mają praktykę w tej dziedzinie dorzucą ten przypadek do innych

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Aleksander W   17-05-2011, 16:55
#15
Ok, to pozwolę sobie jutro zrobić gdzie trzeba użytek z Twojego zdjęcia (bo sam raczej nie dam rady tam pojechać). Wykorzystam je też za godzinę na spotkaniu w Ratuszu, żeby "młotek" był większy, mam nadzieję że nie masz nic przeciwko Smile

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
truskafka   17-05-2011, 16:58
#16
nie mam, możesz z nim robić co zechcesz, byle w słusznej sprawie Big Grin

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Kuba   17-05-2011, 21:10
#17
[Obrazek: img_08715afe.jpg]

[Obrazek: img_087279ff.jpg]

Lokalizacja wyżej wymieniona.
Aleksander W   18-05-2011, 14:37
#18
truskafka napisał(a):nie mam, możesz z nim robić co zechcesz, byle w słusznej sprawie Big Grin

Sprawa zgłoszona do kierownika referatu ds. utrzymania ulic WDiM. Gdyby ktoś był w terenie to prośba o informacje dot. aktualnego stanu tego miejsca.

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
truskafka   18-05-2011, 23:05
#19
aktualnie wygląda to tak

https://picasaweb.google.com/lh/photo/H ... directlink

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
mamut77   19-05-2011, 10:47
#20
A ja nadal nie doczekałem się odpowiedzi od urzędu... Nie ma reakcji ani ze strony WGK, ani WDiM. Jako że bywam złośliwy, w następnym tygodniu ponękam ich telefonicznie.

Wychodzi jednak na to, że czas zamienić moje "tępe koło" na coś nadającego się do jazdy po ścieżkach :-P .
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.