Strony (3):    1 2 3   
nikon   13-09-2011, 21:11
#11
http://allegro.pl/latarka-x2000-zoom-cr ... 40631.html

Ja kupiłem tą i jestem zadowolony. Jadąc na rowerze byłem wręcz przerażony, że to może tak świecić. Używałem przez łącznie 1h, więc co do żywotności się nie wypowiem

www.dziennikwschodni.pl
Dzieje się coś ciekawego? Pisz śmiało na PW!
woody   13-09-2011, 23:32
#12
Jeśli Grzechu chodziło ci o moją wypowiedź

woody napisał(a):W sumie żarzyły się ponad 13 godz. zanim całkowicie padły.

to chodziło mi o to, że po upływie 1,5 godz. świecenia te latareczki tracą moc świecenia(ledwo co świecą- żarzą się)

Jeszcze jedna istotna rzecz a mianowicie robione zdjęcia latareczek świecących w nocy odbiegają w 90% od tego co dostajemy w rzeczywistości - to za sprawą odpowiedniego ustawienia aparatu foto.

Ja lubię mieć w nocy mocno oświetloną drogę tym bardziej że sporo jeżdżę w terenie nocą.
Jeśli ktoś był na dzisiejszej ustawce "krówka kfiatowa" to wie o czym ja mówię.

Zapraszam na Nocne Patrole tam mogę zabrać swoje światełka do porównania lub pokazania. Mam ich już troszkę.
gelos   14-09-2011, 10:18
#13
A to Ty wczoraj oślepiałeś tą lampką? Może przedstawisz ją nam :>?

Grzegorz
Kuba   14-09-2011, 12:36
#14
Ta lampka z opisu jest mocno słaba. z 5m daje prostokąt 60x60 cm.... Czyli raczej nie do jazdy rowerem. Z 4 m daje okrąg 3m... Okrąg spoko ale przy 4m to raczej zostaje mało czasu na reakcję.

Generalnie kupno lampek to tragedia. Nie ma jak ich sprawdzić, zdjęcia i testy mało mówią. Jedyny sposób to się przejechać z kimś kto ma daną lampkę przy różnym poziomie naładowania akumulatorów.
woody   14-09-2011, 23:03
#15
gelos napisał(a):A to Ty wczoraj oślepiałeś tą lampką? Może przedstawisz ją nam :>?

Nie chciałem oślepiać, lecz oświetlać. A tym Was oślepiałem:

http://www.dealextreme.com/p/mj-808-ha- ... -set-44459

Zapraszam na Jesienny Liść zabiorę kilka latareczek. :-D
gelos   14-09-2011, 23:25
#16
Robercie, oczywiście to oślepianie z przymrużeniem oka, fajna latareczka, niestety cena spora, ale może kiedyś...

a skoro masz spore doświadczenie z latarkami, co sądzisz o tej? :->

Grzegorz
MindEx   15-09-2011, 08:30
#17
gelos napisał(a):oczywiście to oślepianie z przymrożeniem oka

znaczy oślepienie przymroziło Ci oko? Wink
gelos   15-09-2011, 09:50
#18
hehe, nie oślepiające światło przymrużyło mi oko, Krzyśku, nie czepiaj się szczegółów Wink

Grzegorz
woody   15-09-2011, 23:50
#19
gelos napisał(a):co sądzisz o tej? :->

Mam prawie identyczną jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny. Twoja jest na bardzo wydajnej diodzie, moja jest słabsza. Myślę, że na pierwszy rzut oka, jest OK. Ale i tak wszystko zależy od tego co zobaczymy po rozkręceniu jej na części.
Teraz będę zamawiał dla znajomego latareczkę może tą zamówię.
nikon   26-03-2012, 22:33
#20
Miałem się wypowiedzieć, co do żywotności mojej. Używam jej nie tylko do roweru, ale też do napraw w aucie, w domu coś. Na oko prześwieciła około 20h. Uwidocznił się zarys diody na środku światła, z pełnej baterii szybciej traci jasność, ale wciąż świeci w miarę dobrze. Najgorszy to przycisk przełączania trybu (Wciskasz - włączasz, lekko przyduszasz tryb oszczędny i strobo) Wyrobiło się to dosyć szybko i latarka świeci różnie, miga, przygasa i znów się zapala. Nie potrafię tego naprawić.

www.dziennikwschodni.pl
Dzieje się coś ciekawego? Pisz śmiało na PW!
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.