Strony (32):    1 ... 25 26 27 28 29 ... 32   
KrzysiekP   03-07-2012, 10:47
Dam Ci dobrą radę Piotruś słuchaj się starszych kolegów ;-)

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Mariobiker   03-07-2012, 12:42
Byłoby fajnie gdyby wyrobili się przed 15.07. ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Patryk   03-07-2012, 22:43
Teraz to musztarda po ,ale zapytam się dlaczego akurat topprint
wybraliscie?
piotrekgp   03-07-2012, 23:39
Patryk napisał(a):Teraz to musztarda po ,ale zapytam się dlaczego akurat topprint
wybraliscie?

Bo już sprawdzona firma. A masz inną propozycję?

Informacja dla osób zamawiających.
Przesyłka jest free. Dodatkowo dostaliśmy mały upust. wypadło po 2 zł na osobę.
Proponuję wpłacić na Stowarzyszenie. Jak ktoś chce to mu zwrócę.
Patryk   04-07-2012, 06:22
Czy taka sprawdzona hmm , ja wiem ?
Jest tyle innych dobrych firm na rynku np. Quest i jeszcze inne. Już nie raz był poruszany wątek na forum odnośnie jakosci ciuchów. O ile koszulki nie są takie złe ,to wkładka w spodenkach do najlepszych nie należy ,ale już za póżno na gdybanie. ;-)
mariox   04-07-2012, 08:04
Patryk, były rozważane pomysły zmiany firmy. Niestety, na rozważaniach się skończyło, bo jak przychodzi co do czego, nikomu się nie chce zająć ściągnięciem oferty. wynegocjowaniem cen i zebraniem zamówień. Sądzę, że przy następnej kampanii zamawiania strojów, o ile będzie się komuś chciało (np. Tobie :-) ) można się pokusić o spróbowanie innego producenta.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
MindEx   04-07-2012, 08:35
no pewnie, że nikomu się nie chce, bo to sporo roboty. jak jeszcze samemu zamawiasz (dla siebie) przynajmniej ze 2 - 3 sztuki, to się opłaca, ale dla innych - już nie bardzo. szczególnie, jeśli poprzednia firma jest w miarę sprawdzona. a tutaj tak właśnie było.

Patryk - w tym wątku, nieco wcześniej, padały pytania o jakość ciuchów z Top Print. Wtedy jednak chyba nic nie mówiłeś. Ale dzięki za uwagę. Przy kolejnym zamówieniu - jak nie zapomnę - poprosimy Ciebie o radę.
endriu68   04-07-2012, 09:31
INFO od "Piotrkagreenpeace"- właśnie wysyłają zamówienie, odbiór pewnie w niedzielę ,być może będzie ustawka ,na odbiór towaru-budietie cierpliwi, bo Piotruś wykonał kawał ciężkiej i nie wdzięcznej roboty. Byle by mu się chciało jeszcze tak ... :oops: ,żeby poczuł jeszcze kawał cięższej katorgi .
Stawiam na Piotrka gp. ;-)
Patryk   04-07-2012, 16:03
Ja w tym tygodniu się zorientowałem ,że wogóle jakieś zamówienie odnośnie strojów idzie. :->
Natomiast pisałem już w innych działach odnośnie jakościu ciuchów z tej firmy. Były ze 2-3 wspólne zamówiania od nich i tam było nieco opini z tego co pamiętam. W sumie ja wiem czy sporo roboty ze zmianą firmy jest ? Jeśli robimy zamówienie w firmie "A" to i tak samo można zrobić zamówienie w firmie "B". Wystarczy zadzwonić ,wysłać maila ,ale to trzeba robić na początku zbierania zamówiania.
darist   04-07-2012, 20:57
Patryk napisał(a):Ja w tym tygodniu się zorientowałem ,że wogóle jakieś zamówienie odnośnie strojów idzie

Ale w ubiegłym roku gdy wybrano ofertę Top Print pisałeś nie o jakości tylko o kolorach i wzorach.

Wypowiedział się również Krzysiek:
MindEx napisał(a):jeśli zaś o same stroje chodzi - Top Print ma dobry stosunek ceny do... no właśnie... niech się wypowiedzą o tych strojach ci, którzy je mają.
po tych wypowiedziach zbierzemy z Piotrkiem i Radkiem zamówienia i będziemy "gadać" z Top Print. no chyba, że ktoś zaproponuje inną, lepszą, firmę.


Nie było żadnych uwag krytycznych oraz propozycji zmiany firmy.
Masz więc już odpowiedź na pytanie: dlaczego TopPrint.
Nie czekaliśmy natomiast miesiąc czasu aż przeczytasz ten temat (Rado odgrzał go 27 maja) bo wielu osobom zależało na szybkiej realizacji.

endriu68 napisał(a):Stawiam na Piotrka gp

Też stawiam Piotrkowi "isotonic" :mrgreen:

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Strony (32):    1 ... 25 26 27 28 29 ... 32   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.