Strony (32):    1 ... 26 27 28 29 30 ... 32   
Patryk   04-07-2012, 22:32
Mówię już był na temat tej firmy poruszany wątek na forum. Myślałem ,że osoby zajmujące się zamówieniem poczytały co nieco o Top Princie ,ale widoczne przeoczyli to. Dopiero zobaczyłem ,że teraz nowe zamówienie idzie odnośnie strojów. Nie wchodziłem w ten wątek na nowy sezon , tak bym wcześniej coś zasugerował ,ale nie wiedziałem nic. Zresztą nie tylko ja z forumowiczów miałem styczność z tą firmą. Więc mógł się też ktoś inny wypowiedzieć wcześniej. Nie sieję paniki ,spokojnie proszę się nie bać ,żę to jakieś badziewne ciuchy przyjdą. ;-) Nie są takie złe ,ale są też lepsze ,za podobną kwotę.
Tak na przyszłość możnaby na głównej stronie dać jakiś baner z informacją odnośnie zamawiania ciuchów na przyszły rok.
piotrekgp   04-07-2012, 22:48
Troszkę się pośmiałem czytając posty wyżej, ale....co za dużo to nie zdrowo.

Patryk napisał(a):Myślałem ,że osoby zajmujące się zamówieniem poczytały co nieco o Top Princie ,ale widoczne przeoczyli to...... Zresztą nie tylko ja z forumowiczów miałem styczność z tą firmą.....Nie są takie złe ,ale są też lepsze ,za podobną kwotę.

1. Osoby zamawiające wiedzą co robią.
2. Też znam osoby które mają ciuchy z TP.
3. Jak znasz lepsze w podobnej cenie podaj link.....

Patryk proponuję zakończyć dyskusję jakie to ciuchy robi TopPrint. Sam mam komplet z poprzedniego roku forumowych i ich wzorów. Są dobre i nie mam do nich uwag. Też nie słyszałem aby ktoś inny miał do nich uwagi. Osoby które znam chwalą sobie je.
Co do samego "krytykowania" to zapytam czy masz ich ciuchy czy na podstawie opinii kogoś to piszesz.

Co do samego zamawiania w innej firmie to....żadna firma nie da oferty poniżej ceny swojej stałej oferty. Z Questa z tego co widzę to spodenki by kosztowały minimum 125zł. Nie wiem czy ktoś był by chętny w takiej cenie je kupić.

A jak myślisz że zamówienie strojów to taka prosta sprawa to czekam za rok jak sie kolejnym zamówieniem zajmiesz z innymi, którzy potrafią tylko pisać a nic nie robią.
Patryk   04-07-2012, 23:03
Przecież podałem 2 inne firmy ,które zajmują się indywidualnymi zamówianiami. Mam koszulkę ,bluzę i zimowe spodnie. Logiczną rzeczą jest ,że gdybym nie miał tych rzeczy to bym się nie wypowiadał. 1 koszulka może być do codziennego ciuchania akurat. 2 beznadziena nie wiem czemu. Niby tan sam materiał ,a jakaś taka inna dziwna. Bluza całkiem fajna. Spodnie beznadziejne głównie wkładka. Czyli jedna z najważniejszych rzeczy. Nie mówię ,że zamówienie strojów to prosta sprawa ,ale jak ktoś chcę się tym zająć to można obadać wszystki dostępne oferty na rynku ,a nie pierwszą z brzegu. Można podać kilka propozycji różnych firm i ceny. Wtedy forumowicze by podjeli decyzję ,która oferta będzie najrozsądniejsza. Zamawianiem strojów to chyba ktoś ze stowarzyszonych robił. Ja to taki zwykły forumowicz jestem więc co ja mogę.
Dobra nie ma tematu bo bez snesu się robi. Jakaś afera się kumuluje jak zwykle bywa w takich przypadkach. Chciałem powiedzieć 2 słowa i już dym. :roll:
Piotrek jedno pytanie masz porównanie innych firm do Top printu ? Chodzi mi głównie o wkładkę w spodenkach. Na tej nie mogłem wytrzymac dłuższego systansu niż 80km.
mariox   05-07-2012, 08:40
O nie najlepszych wkładkach z TP słyszałem już od niejednej osoby. Z wkładkami jest niestety tak, że jakość można ocenić, kiedy się jeździ więcej niż 5-6 godzin i to nie wtedy, kiedy gacie są nowe, tylko po jakimś czasie. Trudno, zamówiliśmy i jakoś trzeba będzie z tym żyć ;-). Następnym razem można wziąć pod uwagę nową firmę, ale żeby tej nowej firmie chciało się to zrobić po w miarę normalnej cenie, musi być odpowiednia liczba chętnych, a o to już będzie trudniej, gdyż wiele osób ciuchy RL już ma, chyba, że się zaczną zużywać poprzednie edycje z Atak Sport i CMT.
A tak a propos, wg mnie gówniane wkładki robi właśnie Atak Sport (na przykładzie jednego kompletu który mam, ale nie RL). Za to złego słowa nie powiem o CMT.
Pomysł Patryka z banerem popieram ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Peke   05-07-2012, 11:46
nie wiem co Wy chcecie od wkładek...na spodenkach Lidlowskich przejechałem 350km(jednego dnia)...300 z Andrzejem po Mamrota i 50 km dojazdów i następnego dnia znowu 150km zrobiłem...a wiadomo że te wkładki to nic innego jak naleśnik

czyżby ludzie posiadali szlachetne zadki że taka wkładka z top print się nie nadaje?

Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
KermitOZ   05-07-2012, 11:58
Peke, mało firm robi fajne wkładki, wkładka z Atak Sport z pierwszej serii to kompletna porażka, nie wiem jak pozostałe. Ja jeżdżę w sprawdzonych spodenkach spoza kompletu RL i raczej nie zamierzam się przesiadać. A mój tyłek jest bardzo tolerancyjny, na jakie siodełko siądę na takim pojadę, nigdy nie miałem z tym problemów, ale wkładka powinna być gruba i wygodna.

A co do dyskusji zapoczątkowanej przez Patryka to nie wiem gdzie problem, Top Print się sprawdza i raczej nikt na niego nie narzekał, nikt też nie zgłaszał wątpliwości przy zbieraniu zamówień, dlatego dziwię się, że w ogóle temat zmiany dostawcy został rozpoczęty, zwłaszcza po fakcie. A co do Questa to już widzę jak byś go zamawiał. Pewnie pierwszy byś się odezwał, że drogo i są tańsze firmy Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
mrozo   05-07-2012, 15:16
Ciuchy z Top Print nie są wcale złe. Ja jestem bardzo zadowolony z obydwu koszulek, jakie posiadam z tej firmy (RL i Discovery). Co do wkładki w gaciach, to z początku pisałem, że ta w spodenkach Discovery jest lepsza, bo bardziej miękka i ogólnie lepiej się jeździ niż w spodenkach RL. Ale od jakiegoś czasu jak więcej jeżdżę w spodenkach RL to powiem szczerze, że jakoś ta z Discovery mi przestała pasować. Prosty sposób, żeby nie jęczeć, że jest zła, bo nie wygodna i placek - przyzwyczaić do niej tyłek ... ;-)
Patryk   05-07-2012, 17:59
Kermit a żebyś wiedział ,że bym zamówił. Dobre gacie to podstawa i nie chodzi mi tylko o wkładkę ,ale całość. Przykład w ubiegłym roku kupiłem sobie takie coś:
http://www.ridebikeprogear.com/cyclingg ... px?pid=369
Po roku ciągłego użytkowania wyglądają jak nowe. Nic się nie wygniotło ,materiał po częstym praniu wiąż wygląda jak na początku tak więc lepiej chyba kupić coś droższego i mieć na dłuższy czas. Samo szycie również super ,zupełnie inne szelki i dopasowanie.
Nie zgodzę się ,że wkładka powinna być gruba. Są i cienkie ,a wygodne przykład również w linku. Z mojej strony tyle w temacie. ;-)
Dobre wkładki robi np. Craft/bieme/Prinz lafonde/Castelli/Quest tutaj nawet najniższy model jest spoko ,a wprowadzili do oferty za dopłatą jakąś wypasioną. Jest też kilka przereklamowanych firm jak Nalini ze zwykłą irchą. Przedpotopowe Santini ,które upływu czasu nic nie zmienia.
piotrekgp   05-07-2012, 21:41
Patryk napisał(a):Kermit a żebyś wiedział ,że bym zamówił. Dobre gacie to podstawa i nie chodzi mi tylko o wkładkę ,ale całość. Przykład w ubiegłym roku kupiłem sobie takie coś:
http://www.ridebikeprogear.com/cyclingg ... px?pid=369

Takie coś to widzę że 99.99 $ kosztuje......

A temat wkładek przypomina mi która motorynka jest lepsza, czerwona czy zielona...

Proszę dalej nie zaśmieczać tego wątku dyskusją nie na temat. Ewentualnie proszę admina o przeniesienie postów nie na temat do innego wątku. Dziękuję.
piotrekgp   06-07-2012, 21:18
Informuję że o godzinie 19:54 dostałem paczkę.

Całe zamówienie dotarło.

Odbiór osobiście u mnie w niedzielę po godzinie 18:00 (Dragonów 8/19)

Dodatkowo dla osób które zamawiały stroje forumowe przewidziana mała niespodzianka.

I ważna informacja dla osób które zamawiały jednokolorowe spodenki.
Wkładka jest szara. Też jestem zdziwiony, bo też sobie takie spodenki zamawiałem dodatkowo. Wkładka podobna jest do wkładki jaka jest w spodenkach RL.
Strony (32):    1 ... 26 27 28 29 30 ... 32   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.