Strony (32):    1 ... 28 29 30 31 32   
darist   10-07-2012, 16:38
piotrekgp napisał(a):Proszę o informację czy ktoś jest jeszcze chętny na ofertę Top Printu.
Duża szansa że pójdzie druga tura zamówienia w ciągu 2 tygodni.

I jeszcze chłopie Ci się chce? :mrgreen:
Rozumiem, że palec u nogi ocalał :mrgreen:
Ponieważ też włożyłem "kij w mrowisko" dziękuję Piotrowi za całą pracę jaką wykonał.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
mariox   10-07-2012, 18:20
M-ka M-ce nierówna, czego dowodem jest rozmiarówka Top Print. Trochę przyciasne, ale jakoś się mieszczę. A może trzeba się tylko jakoś ogarnąć i skorygować geometrię niektórych części ciała? :oops:
Dzięki Piotrek za zaangażowanie w akcję. Dobrze Ci idzie, więc następnym razem... no nie masz wyjścia, Chłopie :mrgreen:

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
rafal   10-07-2012, 20:20
Hej. Jestem zainteresowany zamówienie kompletu spodenki + koszulka) saxo. Dokładnie taki model w rozmiarze XL:
http://allegro.pl/saxo-bank-komplet-kos ... 98051.html

Edit
Wiadomo już czy będzie robiona druga tura zamówienia? Zrobiła sie cisza w temacie :roll:
slv   02-01-2013, 21:29
Zarządzie ;-) będzie możliwość zamówienia? Ostatnio podczas jednej z ustawek rozmawialiśmy na ten temat i myślę, że znalazłoby się trochę chętnych na komplet RL.
piotrekgp   03-01-2013, 08:21
slv napisał(a):Zarządzie ;-) będzie możliwość zamówienia? Ostatnio podczas jednej z ustawek rozmawialiśmy na ten temat i myślę, że znalazłoby się trochę chętnych na komplet RL.


Jak co roku będzie zbierane zamówienie. Termin koło marca (bliżej wiosny), więc proszę o cierpliwość. Odpowiedni wątek się pojawi.

PS. Nie przewiduję zmiany dostawcy (zostaje TopPrint), jak ktoś ma jakieś uwagi pisać.
Bart   03-01-2013, 14:42
piotrekgp napisał(a):PS. Nie przewiduję zmiany dostawcy (zostaje TopPrint), jak ktoś ma jakieś uwagi pisać.

Zgłaszam uwagę,

nie podoba mi się rozmiarówka tych trzepackich strojów, zakupiłem XXL, w klacie ok, w pasie ok, ale rękaw to jedno wielkie ŻENUA :!:
Nie mam 50 w łapie, ale jak XXl to XXL po całości.
Przez trzepacki rękaw mam teraz wgłębienie na skórze, które nie chce zniknąć :roll:

Terenikiem to ciągnikiem.
mrozo   03-01-2013, 14:52
Przynajmniej się równo (pro)trzepacko opalasz, a nie raz wyżej raz niżej :-P
szymek_sq   03-01-2013, 15:17
Proponował bym termin składania zamówień na stroje np do końca lutego, co by każdy chętny miał ciuchy na wiosnę

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
marecky   03-01-2013, 18:24
wiem, że to spory problem ale czy ktoś może myślał nad odświeżeniem wzoru ubrań? fajnie byłoby wprowadzić jakiś nowy wzór

zaraz pewnie się odezwie ktoś kto będzie chronił dotychczasowych wzorów ale może warto to przemyśleć

ps.
a może jest jakiś sponsor, który chciałby się pojawić na tak rozpoznawalnych strojach :mrgreen: więc trzeba by go tam umieścić i przy okazji lekko odświeżyć wzór

od razu napiszę że ja się nie deklaruję na wykonanie takich zmian
piotrekgp   03-01-2013, 20:08
marecky napisał(a):...a może jest jakiś sponsor, który chciałby się pojawić na tak rozpoznawalnych strojach :mrgreen: więc trzeba by go tam umieścić i przy okazji lekko odświeżyć wzór

ad1. sponsor - ponieważ stroje są tak rozpoznawalne to nie chcę widzieć na nich sponsora. Są to koszulki Stowarzyszenia i niech tak zostanie. To moje prywatne zdanie. Jak by były koszulki z logiem sponsora to nie wiem czy by chciał ktoś je kupić.

ad2. odświeżenie wzoru - patrz ad1. :mrgreen: po co coś zmieniać? Strój jest rozpoznawalny i niech taki zostanie. A jak zmieniać to może jedynie "kosmetycznie" aby nowe od starych za bardzo się nie różniły.


Przychylam się do propozycji Szymka. Spróbuję termin przyspieszyć.
Strony (32):    1 ... 28 29 30 31 32   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.