Strony (32):    1 ... 28 29 30 31 32   
KermitOZ   03-01-2013, 23:06
piotrekgp napisał(a):ad1. sponsor - ponieważ stroje są tak rozpoznawalne to nie chcę widzieć na nich sponsora. Są to koszulki Stowarzyszenia i niech tak zostanie. To moje prywatne zdanie. Jak by były koszulki z logiem sponsora to nie wiem czy by chciał ktoś je kupić.
Dokładnie, Twoje prywatne. Kupić to może nie, ale skoro sponsor to pewnie dostać, nie sądzisz?

piotrekgp napisał(a):Spróbuję termin przyspieszyć.
Może póki co nie przyspieszaj, jak zamówimy pod koniec lutego to będą w połowie marca, więc i tak za wcześnie. Polecam więcej spokoju i jednak jakiejś konsultacji z Zarządem.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
piotrekgp   04-01-2013, 09:18
KermitOZ napisał(a):
piotrekgp napisał(a):Spróbuję termin przyspieszyć.
Może póki co nie przyspieszaj, jak zamówimy pod koniec lutego to będą w połowie marca, więc i tak za wcześnie. Polecam więcej spokoju i jednak jakiejś konsultacji z Zarządem.

Jak zamówienie pójdzie pod koniec lutego, to zamówienie przyjdzie pod koniec marca, początek kwietnia. Będą potrzebowali koło miesiąca.

A co do konsultacji.Odpowiednia wiadomość miała być wysłana po potwierdzeniu cen przez TopPrint na ten rok (na co właśnie czekam). Bez wiedzy i zgody Zarządu bym sam nie organizował zamówienia, aby nikt mnie nie posądził o samowolkę.


PS. Dodatkowo ankieta w temacie sponsora i strojów:
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=6637
Iron79   07-02-2013, 21:23
Panowie, ruszyło coś w temacie forumowych ciuchów ?
Iron79   14-02-2013, 08:10
No trudno, nikt nie odpowiada , więc wnioskuje , że pewnie strojów w tym roku nie będzie ..a szkoda Undecided
piotrekgp   20-02-2013, 20:56
...
KermitOZ   20-02-2013, 22:45
Hola Hola kolego. Nic nie ruszamy, ja właśnie testuję stroje z Atak Sport i muszę powiedzieć, że są spoko (wkładki dużo lepsze niż kiedyś). Jak dostanę cennik to się zastanowimy którą firmę wybierzemy, więc nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
piotrekgp   21-02-2013, 00:10
KermitOZ napisał(a):Hola Hola kolego. Nic nie ruszamy, ja właśnie testuję stroje z Atak Sport i muszę powiedzieć, że są spoko (wkładki dużo lepsze niż kiedyś). Jak dostanę cennik to się zastanowimy którą firmę wybierzemy, więc nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany.

Biorąc pod uwagę że pisałem w styczniu na temat zamówienia do Zarządu i sprzeciwu nie było, a także biorąc od uwagę że kilka dni temu też padło pytanie na temat zamówienia. Mam pytania.

1. Kto wie że testujesz Atac Sport.
2. Dlaczego do dziś takiej informacji nie podałeś.
3. Kiedy będzie znana oferta.


Uważam że takie coś jest trochę nie fair, tym bardziej że od stycznia było wiadomo (i pisałem o tym) w której firmie mam zamiar składać zamówienie.

D o wszystkich: Proszę nie wysyłać zamówień na moją pocztę. Wstrzymuje się do czasu określenia, gdzie będziemy stroje zamawiać.
KermitOZ   21-02-2013, 13:06
Stroje testuję 2 tygodnie, więc niedługo i dlatego nic nie pisałem wcześniej, bo chciałem sobie wyrobić o nich jakieś zdanie bardziej wartościowe niż po dwóch jazdach, kilka osób o tym wie, zresztą to i tak nie ma teraz znaczenia.

Jeśli chodzi o konkrety to uważam, że spodenki są naprawdę warte rozważenia, są dwie opcje kroju i wkładki. Porządne wykonanie, wygodne wkładki, szelki z siateczki, dobre dopasowanie. Jedne mają na końcu nogawek silikonowe zakończenie, drugie mają zakończenie bezszwowe - nigdy się z tym nie spotkałem, bardzo fajnie to wygląda.

Co do koszulek to są słabsze od spodenek. Leżą świetnie i w jednej rękawki są zakończone bezszwowo, podobnie jak w spodenkach. Kieszonki są dużo lepsze niż w tych zamawianych w 2009. Można, a nawet trzeba się przyczepić do materiału - jakieś takie cienkie te koszulki są, trochę lepsze od tych z 2009, ale szału na pewno nie ma. Zamek ok, na całej długości koszulki.

Niestety nie mam porównania ze strojami z Top Print, więc się nie wypowiem które stroje są lepsze. Myślę, że AtakSport warto rozważyć ze względu na porządne wykonanie spodenek. Top Print jest z kolei chyba odrobinę tańszy. I masz tu babo plecak Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Jurek S   21-02-2013, 13:36
Koszulka, którą mam z Atak Sport rzeczywiście kiepska. Nie wiem skąd jest ta cośmy ostatnio zamawiali (przez Piotrka) bo nie ma żadnej reklamówki. Ma zameczek na tylnej, środkowej kieszonce. Jest lepsza.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
piotrekgp   25-02-2013, 18:28
Jurek - koszulka jest z TopPrintu, jak cała kolekcja z tamtego roku.

Grzegorz - oferta Atac'a powala listą możliwości w porównaniu do TopPrinta. Ale za to w TP można zawsze zamówić coś z ich oferty dodatkowo (prawie połowa ceny w porównaniu do cen z Alledrogo).

Co do samych cen to pytanie, czy ceny z Atac'a to ceny końcowe dla zamawiających czy jeszcze vat musimy doliczyć. Uwaga na samym końcu listy.

A jakość nie wiem jak teraz u Atac'a wygląda, ale porównałem spodenki z 1 edycji do tych z Top'a i Top jest lepszy (materiał). Ale aby nie dyskutować, bo nie miałeś do porównania z tej firmy ciuchów to mam propozycję. Na walne zabierz to co masz Atac'a a ja zabiorę Top'a ofertę i organoleptycznie porównamy. Ja akurat nie wiem jak u Atac'a wyglądają ciuchy na ten sezon.
Strony (32):    1 ... 28 29 30 31 32   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.