Strony (2): 1 2   
Mariusz-Finch   18-05-2009, 20:52
#1
witam wszystkim jeszcze raz ;-)
dziś spotkałem na ścieżce Jurka,który czekał na ustawkę - z daleka /jechałem Nadbystrzycką równlegle do ściezki/ zauważyłem charakterystyczną koszulkę i kaszkiecik :mrgreen: ,a tak poważnie - Jurek był z lekka zdziwiony,a nawet zawiedziony,że pozostali,którzy dojechali nie mieli "firmówek' na sobie,a tylko On -moja luźna sugestia jest taka :
- jak bedą następne ustawki to /każdy kto ma "firmowy" strój/ niech da hasło,że jedziemy w nich aby rekalmować i promować stronę i forum
Pozdrawiam
Mariusz
KermitOZ   18-05-2009, 21:05
#2
No mi się wydaje oczywiste, że na ustawki powinniśmy przyjeżdżać w teamowych strojach Big Grin Zwłaszcza jak jest ładna pogoda Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Wawerka   18-05-2009, 21:28
#3
No mi się wydaje oczywiste z przyczyn oczywistych, że jak mam jedną koszulkę stowarzyszeniową to nie jestem w stanie w niej w kółko jeździć, bo czasem trzeba ją uprać :roll:
więc może nie przesadzajmy :-D
KermitOZ   18-05-2009, 21:30
#4
Pierzesz koszulki po jednym razie? Przy takim tempie to bym z tydzień jeździł w jednej i by się nie zapociła Big GrinBig GrinBig Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Mariusz-Finch   18-05-2009, 21:39
#5
Wawerka napisał(a):No mi się wydaje oczywiste z przyczyn oczywistych, że jak mam jedną koszulkę stowarzyszeniową to nie jestem w stanie w niej w kółko jeździć, bo czasem trzeba ją uprać :roll:
więc może nie przesadzajmy :-D
- ja nie piorę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tylko wietrzę ,a potem czekam już jak tylko samo odpadnie :mrgreen:
michal   20-05-2009, 23:29
#6
Hmm a jaki koszt nabycia takowego stroju?Smile
Pawel93   23-05-2009, 13:59
#7
No właśnie Wink jaki koszt lub co trzeba zrobic , aby taka koszulke nabyc Wink
KermitOZ   23-05-2009, 14:14
#8
Hej

Trzeba postąpić tak jak w instrukcji tutaj Wink czyli napisać maila na adres <!-- e --><a href="mailtoConfusedtowarzyszenie@rowerowylublin.org">stowarzyszenie@rowerowylublin.org</a><!-- e --> a wtedy prześlemy projekt, cennik i rozmiarówkę. Ty to przejżysz i odpiszesz co zamawiasz. Kolejną partię strojów będziemy zamawiać w pierszej połowie czerwca Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
velverne16   23-05-2009, 14:36
#9
ok Wink
kylos   25-05-2009, 13:40
#10
<!-- e --><a href="mailtoConfusedtowazyszenie@rowerowylublin.org">stowazyszenie@rowerowylublin.org</a><!-- e --> :-P no ładnie, a ja myślałem, że pisze się "stowarzyszenie"

"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.