Strony (2):    1 2
Hiyo   31-07-2009, 14:11
#11
Wawerka napisał(a):ja też znam kobiety, które jeżdżą tak szybko jak faceci, ale ja do nich nie należę i myślę że sporo kobiet jednak jeździ sporo wolniej
czyli jak ktoś jeździ wolniej to już nie jest facetem, extra Confusedhock:
kropka   31-07-2009, 14:35
#12
W takim razie Hiyo witam Cię pośród kobietBig Grin. To wcale nie jest takie złe i na pewno się przyzwyczaiszBig Grin.

"Obywatelu! Bądź czujny, rowerzyści nie śpią i nie jedzą... Oni czekają w mroku, aby przejechać ci znienacka 26-calówkami po nogach." - Nonsensopedia
KermitOZ   31-07-2009, 14:41
#13
Kropka, co nie jest takie złe? Bycie kobietą czy wolna jazda? Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Wawerka   31-07-2009, 14:44
#14
Hiyo napisał(a):czyli jak ktoś jeździ wolniej to już nie jest facetem, extra Confusedhock:

Hiyo napisał(a):W takim razie Hiyo witam Cię pośród kobietBig Grin. To wcale nie jest takie złe i na pewno się przyzwyczaiszBig Grin.

hahahaha no nieźle :lol:
qrcze, może ja się przestanę bawić w uzasadnianie babskich ustawek i jakieś ideologie do nich, bo straszne absurdy z tego wychodzą hahaha
babskie ustawki są bo są, bo mamy taką ochotę i tyle :-P :mrgreen:
mariox   31-07-2009, 16:56
#15
Wawerka napisał(a):babskie ustawki są bo są, bo mamy taką ochotę i tyle
I tak trzymajcie. I nie tłumaczcie się ze swoich pomysłów, tylko pytających odsyłajcie do tekstu wprowadzającego na wątku (tego, co nie mozna na niego odpisać :mrgreen: ). To co tam napisano powinno wystarczyć za całe tłumaczenie.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
kropka   31-07-2009, 18:47
#16
Ani jedno ani drugie Kermit nie jest złe. Chodzi Ci po głowie zmiana płci czy wolniejsza jazda że pytasz się o to?Big Grin

"Obywatelu! Bądź czujny, rowerzyści nie śpią i nie jedzą... Oni czekają w mroku, aby przejechać ci znienacka 26-calówkami po nogach." - Nonsensopedia
KermitOZ   31-07-2009, 22:09
#17
Ani jednego, ani tym bardziej drugiego nie mam w planach Big Grin EoOT Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Hiyo   31-07-2009, 22:17
#18
kropka napisał(a):Chodzi Ci po głowie zmiana płci czy wolniejsza jazda że pytasz się o to?Big Grin
włosy już zapuszcza, więc wolniejsza jazda chyba odpada :lol:
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.