Strony (3):    1 2 3
yorki   03-08-2009, 21:49
#21
Byłem i ja, tempo rzeczywiście niezłe,
Paweł K. po wojażach jeździ jak szatan, Wieśkowi zacina się łańcuch na największym trybie z przodu i też wolno nie umie jeździć, o Koli i Barcie nie wspomnę, bo każdy kto z nimi jeździł to wie..., a i "młodzież" która pojawia się coraz częściej też nie odpuszcza.
Trasa jakoś tak trochę po asfalcie, trochę po lesie i trochę po piachu.
Ja przed ustawką, "w ramach przygotowań" wybrałem się do Bychawki, więc ledwo dawałem radę, Undecided
Wyszło mi 100,94 / 23,12.
Dzięki za towarzystwo i do zobaczenia na TdP.
kylos   03-08-2009, 22:06
#22
Dobry wieczór ;D Ach moja pierwsza wycieczka codzienna z Wami i jestem pod wrażeniem ;D Z początku myślałem, że nie dam rady do końca jak tam na tej szosie obok zalewu (Krężnicka?) cisnęliśmy ciągle po 30kmh ;d Nigdy nie jechałem w takim tempie jak z Wami, ale chyba warto bo i nad kondycją i ogólną wydolnością można popracować. Średnia wyszła mi 23,7 km/h czas jazdy (h:mConfused) 2:24:18 i dystans równy 56,857 km Confusedhock: Trasa ciekawa, częścią niej jechałem, podjazdy raczej długie ale niezbyt strome, zjazdy też przyjemne. Trochę piasku i kurzu było, większość asfaltu. Generalnie bardzo przyjemnie :] I polecam wszystkim niezdecydowanym na stawianie się na ustawkach (jest ryzyko jest zabawa :roll: ) Dobrej nocy!
august   03-08-2009, 22:25
#23
Tempo jak najbardziej mi odpowiadało. Fajnie że na leśnych ścieżynach można było przycisnąć :lol: Trasa bardzo ciekawa, zarówno szosa, jak i teren. Jednym słowem dla każdego coś dobrego, a nasz wyjazd powinno się wpisać w rubryce - dla tych co lubią się bardziej spocić ;-). Pozdrawiam

Pozdrawiam
Wieśko   03-08-2009, 23:13
#24
No tak... towarzystwo się rozwija, narybek coraz zdrowszy. Tylko patrzeć jak niezły odsetek forumowiczów zacznie śmigać na zawodach :-D
Szymek słusznie zauważył, że chyba powinna powstać nowa kategoria wycieczek, bo prawdę powiedziawszy dzisiejszy wyjazd był turystyczny, ale na pewno nie rekreacyjny :lol:
Na szczęście udało się dojechać szczęśliwie do domu ;-)
Dzięki za towarzystwo. Będę wam chłopaki hołdował, dopóki będę nadążał :lol: :lol:
Myślę, że organizator skleci listę uczestników i opisze traskę :-P
PrażonyRabarbar   03-08-2009, 23:21
#25
He, he,
Wieśko może trza zrobić oprócz ustawek w kategorii open i kobiecych, podzielić ustawki jak w maratonach na M1, M2, M3, K1, K2... :?:

Szanse się wyrównają :lol:

§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Inula   04-08-2009, 11:20
#26
Inula napisał(a):No i mi wzięli nie powiedzieli którędy będą jechac...
jak jutro przyjdę po dętki do sklepu to opowiem Ci wszystko, Inulo ok ;-) ?...[/quote]

Zapraszam, zapraszam Smile Dętki kupuj na dole, a do mnie przyjdź na górę. Ciekawa jestem opowieści z trasy Wink

Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
Wieśko   04-08-2009, 11:49
#27
kola napisał(a):Uczestnicy: Wiesiek, Jurek Yorki, Bart, Paweł K., Szymek, nowi koledzy, których nijak nie potrafię z nickami skojarzyć i ja Smile
To w takim razie ja dopiszę:
BlackBull, Kylos, diablo
Kola, a jak mogłeś zapomnieć o towarzyszących nam do tamy Magdzie i Arturze? :roll:
Inula   04-08-2009, 13:47
#28
kola napisał(a):Hehehe...Inula, a macie na sklepie jakieś wiosła? Bo jak macie to uważajcie na Barta :-)


Wioseł u nas brak totalny. A Bart wiosłuje na rowerze czy jak? Zamiast korby - wiosło, zamiast siodła - łódeczka? Smile

Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
holden   04-08-2009, 13:50
#29
Inula napisał(a):A Bart wiosłuje na rowerze czy jak?
i to jeszcze jak wiosłuje, aż wióry lecą :-D
(ale nie na rowerze)
ps. Bart może wklej fotę ze spływu ;-)

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Bart   04-08-2009, 16:35
#30
dostanę przez to "naganę" ;-), za to że nie na temat, ale w sumie... czemu nie :mrgreen: ...
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.