Tom   19-07-2012, 01:12
#1
Zapraszam na Ekspedycję Wąwozy 2012, To już IV edycja! :-D
W ubiegłym roku niestety splot różnych sytuacji sprawił, że nie udało mi się jej zrealizować...
Czekają na Nas: wąwozy, jary małe i duże, płytkie głębokie, trawiaste i gliniaste. A wszystko to zaledwie kilka kilometrów od Lublina.


Podkreślam, że jest to naprawdę typowa rekreacyjna ustawka, jaką rzadko spotkać z RL :-P Jak ktoś do tej pory obawiał się uczestniczyć, ze względu na tempo, to tym razem może być spokojna/spokojna - da radę, daję słowo.

Trasa to:
85% teren :-D
15% asfalt Undecided
Całość trasy to ok. 40 km, z lekką domieszką survivalu w cenie wycieczki ;-)

W rolach głównych:
Wąwóz Poprzeczne Doły
Jar Wykop
Wąwóz w Kolonii Żulin


Warunki uczestnictwa:
dobry humor, którym zarażamy innych
sprawny technicznie rower
kask, jeśli ktoś posiada (zalecany)
każdy jedzie na własną odpowiedzialność

Rzut okiem na trasę:
[Obrazek: MapaW%C4%85wozybyTom.jpg]


Start tylko przy stabilnej pogodzie. Ostateczne info o wyjeździe podam o 9:30

A jak było na poprzednich edycjach, czego można się spodziewać ;-) zdjęcia, wrażenia, wszystko znajdziecie ->TU<- i w kolejnych postach.
Tom   21-07-2012, 23:24
#2
Właśnie wróciłem z moim kolegą Konradem z "objazdówki" jutrzejszych Wąwozów. Powrót o tej porze dostarczył nam sporo wraażeń :-D
Ale...jest kilka przykrych spraw. Otóż będzie to niestety ostatnia szansa, żeby przejechać trasę, w takim układzie w jakim była poprowadzona od początku, kiedy po raz pierwszy jechaliśmy nią jeszcze jako HejLublin. Powód: obwodnica. Przykre, ale prawdziwe. W kilku miejscach trasa pokrywa się z obwodnicą, czasem przecina i brutalnie ją niszczy, trasa traci na uroku, niebieski szlak również zmasakrowany, takie życie Cry
Za rok trzeba będzie poprowadzić ją całkiem inaczej...

Trasa głównie terenowa, jeżeli ktoś będzie zainteresowany wyjazdem to sugeruję długie spodnie i raczej bluzę niż krótki rękaw, proszę wziąć sobie to do serca :-> Deszcze wpłynęły na rozwój roślinności...
piotr73   22-07-2012, 00:09
#3
Ja również pozwoliłem sobie , na przejazd trasy i od siebie dodam trasa wybitnie terenowa , jeszcze teraz czuję "grzanie" od pokrzyw ...... ale ponoć to zdrowe , jak ktoś lubi super terenowe trasy to będzie bardzo zadowolony.
Seb   22-07-2012, 09:02
#4
Będę :-)
Tom   22-07-2012, 09:33
#5
Pogoda idealna, upału nie ma, zimno też nie jest. Tyle, że zanosi się na burzę ;-)
Jedziemy
Jakub.P   22-07-2012, 14:59
#6
Dzięki za wyjazd Smile Ekspedycja udana Smile

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Seb   22-07-2012, 20:14
#7
Było spoko jak zawsze :-)
Bardzo przyjemne tereny do jazdy i bardzo fajnie się jechało.

Track z GPS:
http://www.endomondo.com/workouts/s9BxOVfmHY8
szymek_sq   23-07-2012, 21:56
#8
Fajna trasa na niedzielną przejażdżkę. Polecam.

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Tom   23-07-2012, 23:40
#9
Przepraszam, nie mogłem wcześniej, odrabiam wczorajsze zaległości.
Dziękuję wszystkim, którzy pojawili się na wąwozowej ustawce.
Było 7 wspaniałych :-D Seb, patkos, szymek_sq, Jakub.P oraz dwóch kolegów których nick'ów nie znam :oops: , ale jeden z nich z tego co pamiętam nie jest zarejestrowany na forum, ale czujnie Nas podgląda ;-) [pozdrawiam] no i moja skromna osoba :-P

Na miejscu zbiórki pojawił się na chwilę tomek lublin, człowiek dzięki któremu tak naprawdę rozpoczęło się "rowerowanie" w Lublinie na większą skalę, gdy jeszcze urzędowaliśmy na bike forum, w sumie jakby nie było też protoplastuś RL! :mrgreen: To było bardzo miłe spotkanie, wspomnienia wróciły...

Tomek poleciał w swoją stronę a my eksplorować wąwozy. Dzięki Szymkowi poznałem jeszcze jeden fajny języczek Jaru Wykop.
Szkoda tylko, że to już ostatni raz śmigaliśmy trasą w tym układzie Undecided
Wielkie dzięki chłopaki, hej
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.