Strony (2):    1 2
AdiLbn   07-08-2009, 20:46
#11
5mm? hmmm...moim zdaniem to duży luz między szprychami... :roll:

Doradził bym centrowanie koła ze sprawdzeniem geometrii piasta-obręcz... Jeśli to nie zadziała....to po prostu giętka rama a jak dalej nie mam racji to w takim razie jestem zielony w tym temacie... Confusedhock:

Kobieta... zwodniczy demon w masce anioła tańcząc odbiera mi rozsądek...
[Obrazek: chill.jpg]
KermitOZ   15-08-2009, 13:49
#12
macrainbow napisał(a):W serwisie pewnie by się z tym uporali ale na razie pustki w portfelu i szkoda mi kasy.

Idź do Pawła do Centrali Rowerowej na ul. Granicznej. Szybko obada temat i powie Ci co i jak Smile Jeśli nie będzie musiał w nim grzebać to za poradę przecież nic nie zapłacisz Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
headless   29-08-2009, 21:39
#13
dokładnie, Paweł weźmie za to 5-10 pln (o ile problem w naciągnięciu szprych, a koło nie jest jakoś scentrowane). Mam podobny problem u siebie z oponą 2,5" - drobne zcentrowanie i już trze o ramę lub przerzutkę Undecided
vostox   01-04-2011, 20:41
#14
Czy mógłby ktoś poradzić laikowi dlaczego po założeniu opony i napompowaniu podczas jazdy wydaje się zwichrowana (tj. chodzi na boki). Prawdopodobną przyczyną może być złe założenie, ale próbowałem to zmienić i cały czas jest nierówna co jest najlepeij widoczne podczas jazdy i w sumie niewygodne bo lekko rzuca. Niby prosta rzecz, a nie wiem jak mam to naprawić.
Coolman   01-04-2011, 20:52
#15
spróbuj nie pompować do końca tylko 1/2 przejedź się kawałek i dopompuj ile pasuje powinna się ułożyć (tylko jedź po równym nie po krawężnikach) poza tym opony nie zawsze są idealnie proste i mogą mieć "bicie" boczne ale to raczej nie powinno w niczym przeszkadzać
Pinky   06-04-2011, 00:41
#16
Zdejmij oponę i rozprowadź troszkę talku na dętkę, a potem zrób jako pisze kolega piętro wyżej. Jesteś pewien że to wina ogumienia ?

Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Arkus   06-04-2011, 08:01
#17
na koniec przyjrzyj się samej gumie bo faktycznie bywają krzywe i "bujają" podczas jazdy - miałem takie coś w SCHWALBE MARATHON SUPREME, a szukałem wszelkich innych możliwości. Koniec końców wymienili mi oponkę po ok 200km na nową i problem rozwiązany.

BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
vostox   06-04-2011, 19:15
#18
Co do pewności: tak to opona (obręcz jest prościutka), a tak na zaś jeżeli zabieg nie pomoże to bawić się w wyginanie czy wymienić oponę?

I dzięki za pomocSmile
szymek_sq   06-04-2011, 21:51
#19
ja zamieniłem opony tył/przód okazało się że jedna opona była trochę odkształcona i dlatego ocierała, z przodu więcej miejsca i nie ociera.

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.