Strony (4):    1 2 3 4   
msz   13-08-2009, 12:29
#11
schodzę do piwnicy po "komunijnego" bmx'a :-P
Kuba   16-08-2009, 19:27
#12
Z tego co pamiętam to we wrześniu tego roku miała się chyba kończyć budowa bikeparku...
Ten link z pierwszego postu jest nieaktualny. Tamten temat był napisany ponad 2 lata temu. Budowa miała się rozpocząć rok temu i wiadomo było że część obiektów nie powstanie. Jeśli dobrze pamiętam to nie będzie basenu. Nie pamiętam czy coś jeszcze. Niemniej jednak jeśli powstała by trasa do slope'u to była by to jedyna taka trasa w Polsce.

Jeśli chodzi o drogi... Nie wydaje mi się żeby to było z kasy na drogi. Raczej z kasy na obiekty sportowe. A co do Holandii. Bikepark jest na przykład w Czechach. Jakoś tam nikt problemów nie robił.
Jakość dróg w Polsce nie jest spowodowana urzędnikami bezpośrednio. Raczej mentalnością polaków żeby jak najwięcej zarobić jak najmniejszym kosztem. Tak się buduje drogi, mieszkania, baseny. W Polsce jest mentalność pracy na odpier... Byle by zdać i mieć z głowy. Winne są firmy robiące drogi które tną koszta jak mogą żeby się zmieścić w zaoferowanej w przetargu cenie i jeszcze zarobić. Nie wierzę w tłumaczenia że unas zmienny klimat jest i to przez to bo Niemcy mają w miarę podobny. Poza tym w Świdniku jest droga, tak zwana partyjna która nie miała remontu żadnego odkąd powstała. Czyli jakieś chyba 30 lat. Nawierzchnia jest nadal w dobrym stanie.
PiotrokeJ   18-08-2009, 18:25
#13
http://www.dh-zone.com/forum/viewtopic.php?t=51439

Kolejna dawka ... nabiera wyglądu, myślę że trzeba się zapatrzyć w dość potężny rower, kask i zbroje.

Piotrek.
Hesos   18-08-2009, 20:36
#14
I na pewno umiejętności :-D co by karku nie połamać, bo żadna zbroja by nie pomogła ;-)

Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
PiotrokeJ   18-08-2009, 21:01
#15
No umiejętności, rzecz ważna, nikt w bluzie, czapce kaszkietówce, i na składaku nie podejmie się skakania, po takich hoopach. Mówię tu o ludziach normalnych, z wyobraźnią...

Piotrek.
Seb   18-08-2009, 22:06
#16
No widzę, że ładny obiekt się buduje dla zapaleńców jazdy po rampach i basenach.
Projekt końcowy robi naprawdę bardzo dobre wrażenie.
Muszę przyznać, nie sądziłem że w Lublinie powstanie tego typu obiekt do poskakania na rowerze i jestem mile zaskoczony (przyznam się, że od niedawna wiem o tym projekcie) to będzie naprawdę świetne miejsce do szaleństw.

Kusicie tą jazdą w kaszkietówce na składaku... Trzeba będzie WIGRY 3 odkopać z piwnicy, odkurzyć stary hełm MO i czekać na otwarcie obiektu :-D
macrainbow   21-08-2009, 12:38
#17
na janowskiej byłem i takie zdjecie zrobiłem :]
[Obrazek: pbpic3796243.jpg]

a tu nowe z pinkbajku
[Obrazek: pbpic3873575.jpg]
[Obrazek: pbpic3873581.jpg]
[Obrazek: pbpic3873592.jpg]

ale to wszystko wielkie, górki czechowskie to się przy tym chowają
zaworek   22-08-2009, 21:24
#18
tor jeszcze nie gotowy a już sprawdzony - spoko :mrgreen:

[Obrazek: stats.jpg] 
michalbrodowski   23-08-2009, 23:00
#19
Ostatnio dużo czytałem o tym naszym parku, widziałem zdjęcia i jestem oszołomiony Smile Tor robi ogromne wrażenie! Z tego co się dowiedziałem to będą to tory profesjonalne i chyba też dla profesjonalistów? Zastanawiam sie więc, co z tymi którzy chcieli by zacząć jeździć na takich torach? początkujących? Mi ostatnio ukradli mojego starego górala i myślałem o zakupie nowego MTB, ale jak tak patrze na te foty i projekty to przychodzi mi na myśl kupno jakiegoś freeride'owego bike'a Tongue
W ogóle to jakim rowerem się jeździ na takich górkach? Tongue

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
macrainbow   27-08-2009, 23:48
#20
michalbrodowski,
tam bedzie chyba 4 tory to zalezy co lubisz, ja mysle ze sprobuje sił w 4X
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.