Strony (3):    1 2 3
piotr73   15-08-2009, 20:48
#21
Sporo już zostało napisane , ale tak nawiązując do konkurencyjnej ustawki pragnę zauważyć że i nasza przyciągnęła nowego uczestnika Tool_Man vel Bartek który już zgłosił akces do następnych wyjazdów , tempo też było jak najbardziej rekreacyjne no może na samym początku i końcu było trochę szybciej ale tak to pełen luzik , bo konkurencja patrząc się na ich średnią chyba nie do końca się obudziła , znaczy się chcę powiedzieć że wiele pięknych widoków i krajobrazów zapewne umknęło ich uwadze :lol: , a na zakończenie pozdrawiam bardzo serdecznie konkurencje i dziękuję „naszym” za wspólny wyjazd Piotrek
Wieśko   15-08-2009, 21:37
#22
felek napisał(a):Na następny raz muszę pamiętać, żeby wziąć coś ze sobą do jedzenia bo pod koniec głód już silnie doskwierał
Pamiętaj, że nawet jeżeli nie wziąłeś kasy z domu, to na nas możesz liczyć. Szkoda, że tajniaczyłeś się ze swoim głodem, bo przynajmniej mi jest głupio, że razem jechaliśmy, a ktoś się męczył. Następnym razem wal śmiało :-)
Z początku nie wierzyłem, że z wami dojadę, bo Kola niezłe tempo narzucił, ale później koło za kołem (parafrazując krok po kroku :lol: ) jakoś poszło.
Wyrazy uznania dla Bartka, który (nie znam przeszłości dalszej) w tym sezonie za dużo nie przejechał, ale dzielnie się bronił.
Dla Piotrusia tempo może było rekreacyjne, ja to troszkę inaczej odczułem ;-)
Cieszę się, że są okazje pojeździć - dla mnie - nowymi trasami, zwłaszcza jak pojawiają się jakieś wyzwania.
Dzięki Koli i wszystkim uczestnikom za wspólne kręcenie :-)
Do następnego :-)
felek   15-08-2009, 22:31
#23
Wieśko napisał(a):na nas możesz liczyć. Szkoda, że tajniaczyłeś się ze swoim głodem
Ja wiem, że mogę na Was liczyć, ale to mnie złapało pod sam koniec, więc nie było już sensu jeść w drodze, gdybym miał umierać z głodu na trasie to bym krzyczał także możesz być spokojny ;-)
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.