Strony (5):    1 2 3 4 5   
michalbrodowski   22-12-2012, 20:00
#11
Przejdźmy więc do konkretów. Proponuję termin spotkania 3 stycznia godzina 19:00.
Ja wtedy jestem w pracy ale mi zależy, więc zwolnię się wcześniej i inne plany sobie przełożę.
Pisać proszę czy termin dobry.
Tak jak napisał Jurek, trzeba mieć pomysł. I o tym na wstępie trzeba porozmawiać. W cztery oczy z osobami które RZECZYWIŚCIE chcą coś zrobić a nie tylko pisać na forum.

Bardzo cenię sobie współprace z Wami z zeszłego roku. Spisywaliście się świetnie. Gdybyśmy wspólnymi siłami zaczęli organizować to już teraz (a nie na tydzień przed tak jak ja przed Wyścigiem Rodzinnym) wyszła by w 100% super impreza z której wszyscy bylibyśmy dumni.
Ja się na to piszę i chcę też zaprosić do tego Was Smile

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
michalbrodowski   03-01-2013, 21:36
#12
Odzew ogromny Smile Napisała do mnie tylko jedna osoba dzisiaj na PW czy spotkanie się odbędzie, na co odpowiedziałem, że ZEROWY odzew spowodował, że spotkanie się nie odbędzie.
Jest ktoś chętny by wspólnie się za to zabrać?

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
bezpieka   07-01-2013, 02:36
#13
Michale jest jak z innymi projektami ;-( Czyli jak Monika się nie ruszy to chętnych brak. jest już 07.01 i widzę marne szanse, ale rzucę temat na rybkę.
Rajd śladami 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK - trasa rowerowa Włodawa - Skrobów -> czas trwania 2 dni dojazd na start z Lublina???? szynobus??? międzylądowanie gdzieś między Ostrowem Lubelski a Parczewem.
(Białka????)

Z tego co rozumiem ogłoszenie to imprez musi być kilka i głównej ocenie poddawana jest struktura kosztów
Czyli województwo chciało by za te 47 kPLN żeby tych imprez było jak najwięcej, albo ta kasę rozdzieli na wielu oferentów.
Realnie rzecz ujmują - Jeżeli stowarzyszenie ma już jakiś kalendarz imprez na 2013 to należy go wrzucić we wniosek (nie mam takiego info nie jestem w stowarzyszeniu), zrobić strukturę kosztów dla poszczególnych imprez. Posumować kategoriami i gotowe. reszta rubryk to w sporej części kopiowanie ze statutu stowarzyszenia reszta mniej lub bardziej szczegółowe plany imprez.
Jurek S   07-01-2013, 10:40
#14
Rafał to nie musi być kilka imprez.. Chociaż gdyby to był cały cykl to jeszcze lepiej. Fajnie to Ci się napisało, ale cały szkopuł to właśnie ta struktura kosztów i do tego jeszcze organizacyjna. Bo to nie może być wzięte z sufitu tylko musi później znaleźć odbicie w sprawozdaniu merytorycznym i finansowym. Na Twoim przykładzie: spróbuj to rozpisać najpierw na zadania do realizacji tego przedsięwzięcia, później na osoby, które będą to realizowały i wreszcie na pieniądze, które trzeba będzie zapłacić tym osobom, plus koszty takie jak noclegi, przejazdy, może jakiś prowiant, ognisko, konkursy itp.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
bezpieka   07-01-2013, 22:46
#15
Jurku dobrze zauważyłeś że szkopuł tkwi w szczegółach. Mnie brakuje trochę kwalifikacji do ogarnięcia całego tematu tej imprezy samodzielnie. Z wyjazdów z RL i rozmów w trakcie nich kojarzę kto ewentualnie mógłby wesprzeć całość swoją wiedzą zawodową. Z drugiej strony rozumiem też dlaczego nie wyrywają się te osoby z deklaracjami - ale to jest powiązane z innymi tematami z funkcjonowania RL. Chyba RL dorosło już do tego aby podjąć decyzje czy staje się organizacją poza rządową z prawdziwego zdarzenia, czy dalej jest tylko sformalizowaną grupą organizująca spontaniczne wyjazdy rowerowe. Obie formuły są jak najbardziej działające tylko pierwsza wymaga zaangażowania i pracy (a nie walki pitbuli pod dywanem). Druga jako sieć samo-organizująca się może trwać aż się wypali i już nikt z nikim nie będzie chciał jeździć.
mariox   08-01-2013, 12:52
#16
Jeśli już, to chyba ostatni moment na to. Może spotkanie w czwartek, koło 18.00?
Moim zdaniem i tak ciut późno, ale za tydzień będzie jeszcze później.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Jakub.P   08-01-2013, 13:04
#17
Teraz mi się trochę rozluźniło więc mógł bym się włączyć. Tylko ten czwartek mi nie za bardzo nie pasuje bo mam zajęte wtedy.

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
mariox   08-01-2013, 13:15
#18
Nie wiem, czy ktoś czytał dokumentację związaną z konkursem:
Klik 1
Klik 2
Zwróciłbym też uwagę na parę wybranych punktów:

Kod:
III. Zasady przyznawania dotacji
3. Dofinansowanie nie może przekroczyć 80% całkowitych kosztów realizacji zadania -
w przypadku zadań w zakresie wytyczania, znakowania i konserwacji szlaków, które znajdują się na terenie województwa lubelskiego; a 50% całkowitych kosztów zadania w przypadku pozostałych zadań.
4. Wymagany jest finansowy wkład własny podmiotu wnioskującego o dotację w wysokości minimum 5% kosztu całkowitego zadania.
5. Wkład osobowy (w tym świadczenia wolontariuszy i praca społeczna członków) nie może przekroczyć 15% kosztu całkowitego zadania. W przypadku przekroczenia progu 15% oferta odrzucana będzie ze względów formalnych. Wolontariat (porozumienie) to w rozumieniu ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, nieodpłatna dobrowolna praca. Wartość tej pracy powinna uwzględnić ilość przepracowanego czasu oraz standardową stawkę godzinową lub dzienną za dany rodzaj wykonywanej pracy.
8. Do wkładu własnego finansowego nie zalicza się dotacji innych organów rządowych, samorządowych, sponsorów oraz wpłat uczestników.
9. Koszty wyżywienia i zakwaterowania pokrywane z dotacji nie mogą przekroczyć 50% ich kosztów całkowitych.
Jeśli nie ogarniemy tych proporcji finansowych, uwalą nam projekt z powodów formalnych. Najgorsze z możliwych powodów Wink

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
michalbrodowski   08-01-2013, 13:46
#19
Mariusz wszystko jest do ogarnięcia Smile

Ja jestem teraz uziemiony w domu. Dla mnie zostaje niestety tylko weekend :/ Co Ty Mariusz na to?

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
mariox   08-01-2013, 14:18
#20
Może być. Niech każdy przeczyta to, zanim przyjdzie.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.