Karolina.Anna   10-02-2013, 13:15
#1
Witajcie!
Ma ktoś może do sprzedania chlapacz taki mniej więcej jak na zdjęciu?

http://stary.rowerowy.bialystok.pl/img/ ... lapacz.jpg

Sklepy rowerowe drogo się cenią, oczywiście te internetowe bo w stacjonarnych nie znalazłam. Chyba, że wiecie gdzie mogłabym obecnie taki dostać za niewygórowaną cenę?
slv   10-02-2013, 16:19
#2
Na pewno nie mają takich chlapaczy w rowerowym pod zamkiem? Zerknij tutaj?

s.
Karolina.Anna   10-02-2013, 20:46
#3
No byłam pytać to nie było. Ale dzięki za linka. Smile pozdr
bartek   11-02-2013, 17:22
#4
Ja z powyższego sklepu mam ten chlapacz. Spełnia swoją rolę Smile

pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
maYkel   11-02-2013, 17:57
#5
Mam taki sam i jest średni. :mrgreen:
Tzn na mokrej ulicy nawet bardzo mokrej wystarcza, ale na głębokie kałuże to już jest za mało (pytanie czy jest w ogóle jakiś sposób na głębokie kałuże).
darist   11-02-2013, 19:45
#6
maYkel napisał(a):(pytanie czy jest w ogóle jakiś sposób na głębokie kałuże)

Jak najbardziej jest.
I to nie tylko na głębokie kałuże :-D
ROWER NA GŁĘBOKIE KAŁUŻE I NIE TYLKO Smile
ALBO TAK Smile

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Karolina.Anna   12-02-2013, 16:51
#7
Big Grin niezły ten rower na głębokie kałuże, przy zamontowaniu gąsienic to i na głęboki śnieg się nada Big Grin
przamak   12-02-2013, 20:18
#8
Chlapacze o nawet dość sporej powierzchni i sięgające do samej ziemi nie sprawdzają się zbyt dobrze w przypadku, gdy są zupełnie płaskie. Przy większej ilości wody albo przy większych prędkościach woda odbija się od ich powierzchni trafia prosto na buty. Aby temu zapobiec skuteczny chlapacz oprócz sporej powierzchni powinien mieć, patrząc od góry, przekrój półokręgu, aby wyłapywać tę odbitą od jego powierzchni wodę. Nie wiem czy są takie w sprzedaży - najbardziej skuteczna może okazać się jakaś samoróbka z grubszego kawałka gumy (np. dętki do ciągnika). Takie duże chlapacze nie wyglądają najlepiej, więc ze względów estetycznych warto rozważyć posiadanie dużego chlapacza na zimę i skromnego małego na lato Smile
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.