Strony (21):    1 ... 9 10 11 12 13 ... 21   
Jurek S   07-04-2013, 09:50
Aga84 napisał(a):oooo widzę, że dnia pierwszego będziemy jechać blisko mojej rodzinki ;-)

No to uważaj Aga, żebysmy do nich nie wdepnęli ;-) . Chyba, że pojęcie blisko jest względne.
Dzięki Darek za info o Urzędowie, na pewno zajrzymy. Jakby ktoś widział jakieś ciekawe miejsca na naszej trasie to chętnie skorzystam. Pierwszego dnia zaraz za Kraśnikiem wpadniemy w jakieś jary, wąwozy :-P . Mam nadzieję, że do tego czasu śnieg zniknie.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Irek   07-04-2013, 11:48
Jakub.P napisał(a):Ja robię grupę odprowadzającą. Kto się na listę wpisuje i dokąd jedziemy?
Dobry pomysl, do zalewu mogę sakwiarzy odprowadzić:-)
darist   07-04-2013, 12:27
Jurek S napisał(a):Dzięki Darek za info o Urzędowie

To dorzucę jeszcze przy wjeździe do Urzędowa dom z numerem 84 (po lewej stronie).
W lipcu 1915 kwaterował tu J. Piłsudski. Dowodzona przez niego Pierwsza Brygada stoczyła w okolicach bitwę z wojskami rosyjskimi.

Irek napisał(a):do zalewu mogę sakwiarzy odprowadzić:-)

Też myślałem aby przy okazji odwiedzić zalew w Kraśniku :mrgreen:

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
malutka   07-04-2013, 15:40
A więc jadę Smile
Jurek S   07-04-2013, 15:41
Tak przy okazji tego tematu skojarzyło mi się, że tak tworzyła się historia Rowerowego Lublina. Na innym forum, gdzie funkcjonowaliśmy jako Hej Lublin przy okazji wyjazdów toczyły się takie dyskusje. W zasadzie nie mieśmy różnych działów i był taki temat rzeka. Pierwszy miał blisko 200stron. Później zaczęło to oczywiście ewoluować i ...jesteśmy tutaj. :-D Czyli nie zachęcam do pisania o gruszce i pietruszce bo mamy do tego odpowiednie działy. Ale zalew w Kraśniku czy każdy inny po drodze mieści się jak najbardziej w temacie. Byle tylko nie umknęła później moja informacja o miejscu i godzinie wyjazdu Smile
Właściwie dla oswojenia się to już mogę podać. O, widzę, że juz malutka potwierdziła więc mamy komplet. :-D
3 maja 2013, LKJ, godz. 9.30

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Lech   08-04-2013, 09:17
Proponuję ująć w planach panoramę Sandomierza i widok na Wisłę http://www.salve-regina.sandomierz.org/ i Góry Pieprzowe - chyba są w planach 3 dnia.

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Jurek S   08-04-2013, 09:57
Góry Pieprzowe są 3 dnia, a Sandomierz spróbujemy wcisnąć 2 dnia. Zrobimy wycieczkę ok 70-80km + Sandomierz.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
JuraS   08-04-2013, 14:03
JurekS napisał: Pierwszego dnia zaraz za Kraśnikiem wpadniemy w jakieś jary, wąwozy :-P . Mam nadzieję, że do tego czasu śnieg zniknie.[/quote]
Jurku myślę,że musimy brać pod uwagę plan" B" tj. objazd jarów i wąwozów szosą.Ja wciąż biegam na nartach biegowych i widzę,że w lesie leży ponad pół metra śniegu,a w zagłębieniach terenu więcej niż metr.Nadchodzi ocieplenie i deszcze , więc powstanie piękne błoto.Czy wyschnie do 3 Maja?Potrzebne są upały. :mrgreen:

Pozdrawiam,
Jurek
mraugorzata   08-04-2013, 14:11
Wiosny ma nie być, tylko za 2 tygodnie od razu lato 8-) Może wyschnie :-D Myślę zresztą że przed terminem wyjazdu Jurek i tak będzie robił rekonesans w pobliskich lasach, więc koło Sandomierza sytuacja może być analogiczna. Dodatkowo moi rodzice wyjeżdżali przed świętami i na południe i na północ i mówili, że tylko w Lublinie i okolicach tyle śniegu :-D

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
damian.s   08-04-2013, 14:20
W przypadku gdyby jednak śnieg się nie roztopił uprasza się o odpowiednie przygotowanie rowerów http://www.youtube.com/watch?v=1yZ3d_iaqEU :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Strony (21):    1 ... 9 10 11 12 13 ... 21   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.