Strony (4):    1 2 3 4   
Jurek S   19-08-2009, 21:21
#21
Najpierw wydawało mi się, że stworzyły się trzy grupy jak w piątkę zostaliśmy gdzieś na zakręcie w lesie. Ale za chwilę zadzwoniła Sylwia i mówi, że stoją pod jakimś pomnikiem przyrody i na pewno nie ma z nimi Karoliny. Więc rzeczywiście chyba narobiło się wagoników. ;-)
Wyjazd jak wyżej sympatyczny, w pełni lajtowy, osobówka w składzie: Monika, Ania, Kinga, Jacek i ja.
Zdjęcia na razie do obejrzenia w mojej galerii.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Aga   19-08-2009, 21:55
#22
Oj działo się, działo :-D Gubiliśmy się i odnajdywaliśmy, ale wszyscy dojechali szczęśliwie do końca <mam nadzieję Wink >. Widać, że RL rośnie w siłę i dobrze :mrgreen:
Na koniec troszkę prywaty - brawo dla Moniki, która przyjechała 1-szy raz na ustawkę i chyba nie ostatni :lol:
Pozdrawiam
KermitOZ   19-08-2009, 22:02
#23
Ja dziś najpierw z Kolą, Kreciczkiem, Kopytkoikołpakiem i jeszcze jednym kolegą na Treku (sorki, ale nie pamiętam imienia) pojechaliśmy przez Krężnicę Jarą, Strzeszkowice (tam odłączył się Michał) i Zemborzyce i spotkaliśmy się przy wyjeździe ze Starego Gaju z grupą Karoli. Za chwilę dojechali pozostali z Sylwią.

I to była najliczniejsza grupa (chyba 22 osoby). Później jeszcze raz się podzieliliśmy, ale po szosie pojechali już tylko Kola, Kreciczek i kolega na Treku. My zaś pojechaliśmy terenem aż do torów, gdzie z pół godziny staliśmy i czekaliśmy aż zjedzą nas komary Big Grin Na szczęście nic takiego się nie stało i wyruszyliśmy na spotkanie z szosowcami i później na tamę, gdzie znowu podzieliliśmy się na 2 ekipy (moja ekipa pojechała Janowską, żeby uniknąć batmanów, muszek i zimna Bystrzycy) a ekipa Karoli ścieżką. Spotkaliśmy się przy zjeździe ze ścieżki na Janowskiej Smile

Dziś padł kolejny rekord Big Grin Przy LKJ udało mi się zwerbować kolejne dwie osoby na forum, więc lada chwila można spodziewać się, że pęknie 40 na ustawce Big Grin

Statystyka z licznika:
71km
2: 42
26,25 avs
50,7 max

Dzięki za ustawkę i do następnego Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Hesos   19-08-2009, 22:06
#24
łoo rzesz kurde w morde :-> no nieźle nieźle. Ja niestety w pracy Undecided i taką piękną ustaweczkę minąłem, ehh

Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
felek   19-08-2009, 22:23
#25
Właściwie to nie wiem gdzie mam się teraz wpisać, tutaj czy u Koli w każdym bądź razie dzięki wszystkim za dzisiejszą przejażdżkę, szczególnie zaś towarzyszom z asfaltowej trasy (a ten na treku to byłem ja :-) ) , fajnie się z Wami śmigało w tempie ultra-lekkim :-P jak na ustawkę przystało ;-)
Pozdrawiam
Wieśko   19-08-2009, 22:51
#26
Miło było uczestniczyć w rekordowej ustawce :-)
Jak wszyscy z dzisiejszej ustawki stawią się na MK to już będzie niezła ekipa, ale wiadomo - liczymy na drugie tyle z miasta.
Niby Stary Gaj nie taki duży, ale jakoś tak nam przypadł do gustu, że musieliśmy się po nim pokręcić zanim dołączyliśmy do czekających na nas pod umówionym sklepem :-P
Też wyrażę swoją nadzieję, że wszyscy szczęśliwie dotarli do domów :-)
Dzięki za towarzystwo :-)
xdbartekxd   19-08-2009, 23:55
#27
Ustawka fajna i rekordowaWink u mnie na liczniku DST: 45 km, AVS:21,1km/h czyli jak zwykle ultra rekreacyjnie Dzieki za wspolna jazde
DO nastepnegoWink
Mariusz-Finch   20-08-2009, 08:26
#28
hej wszystkim :mrgreen:
32 osoby Confusedhock: Confusedhock: ,a pomyśleć,że w zeszłym roku o tej porze frekwencja oscylowała w przedziale 3-6 osób /w porywach do 9 / ale środy tak mają bo te WSPANIAŁE kobiety - przyciągają jak magnez :mrgreen:
Kolejny rekord pobity - Kazimierz : 20 , na ustawce 14.08 było 16 osób ,a wczoraj to już niczym mała Masa Krytyczna
Pozdrawiam wszystkich
Mariusz
Tool_Man   20-08-2009, 09:07
#29
Witam. Na ustawce było super. duża frekwencja. W Starym Gaju ciekawie, trochę się tam pogubiliśmy ale dzięki temu poznaliśmy lepiej jego piękne rejony.
Bardzo przyjemnie.

PozdRower.

Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Karola   20-08-2009, 09:59
#30
Monika napisał(a):Pasażerowie kwalifikujący się na ustawkę babską to: Karola, Aga, Monika, Ania, Ula, Kinga, Sylwia, Asia i jaSmile
No właśnie reszta jechała na gapę ;-)

Mariusz-Neways napisał(a):32 osoby Confusedhock: Confusedhock:
Mała poprawka na ustawce było 33 osoby bo proszę nie zapominać o Tomie z którym cały czas było kontakt i Tom bardzo chciał do nas dołączyć ale ponieważ zrobiło się kilka grup to nie mógł się zdecydować z kim chce jechać 8-)
Przy takiej liczbie osób łatwo się pogubić (szczególnie w Starym Gaju czy w lesie) i podział na grupy jadące różnym tempem wychodzi sam o ile kierownik jednej z grup nie zarządzi całkowitej zmiany trasy (tu Jurku mam na myśli Ciebie).

marcin0604 napisał(a):Ooo! Ciocia Karolina wróciła na łono forum! Witaj ciociu! :-D
Witaj Marcinie :-D

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.