Strony (3):    1 2 3
KermitOZ   26-08-2009, 00:51
#21
Ok, wygląda to chyba tak:
- co do kasku wszelkie wątpliwości wyjaśnione
- co do godzin ustawek: najczęściej jest o 18, bo najwięcej osób o tej porze może. Ja chętnie też pojeżdżę wcześniej, więc jeśli ktoś chętny jeździć wcześniej to niech śmiało zgłasza ustawkę Smile Ja, Jurek i kilka innych osób nie mamy na to monopolu. Po to jest to forum, żeby każdy mógł się wypowiedzieć i zaproponować wspólną jazdę
- rozbijanie ustawek: imo rzecz wygląda tak, że jak ktoś zgłasza lajtową ustawkę i przypadkiem zdarzy się, że przyjadą na nią osoby, które chcą i mogą pojechać ostrzej to na tamie się rozjeżdżamy każdy w swoją stronę i rzecz jest spoko
- na lajtowej ustawce czekamy na wszystkich (chyba, że odłączy się wyścigowy peleton, ale o tym wyżej; pozostali, którzy jadą wolniej czekają na siebie)
- jak ktoś chce przyjechać na ostrzejszą ustawkę to liczy się z tym, że nie nadąży i nie ma później do nikogo pretensji
- ustawki ostrzejsze zgłaszamy w dziale "Sport" i nie wstydźmy się tego. Nie trzeba startować w maratonach, żeby czasem sobie ostrzej przycisnąć
- Nocny Patrol zostaje w dziale rekreacyjnym, ale różnie na NP bywa, więc należy pisać, że lajt, albo, że tempo żwawe Big Grin i wtedy osoba, która czyta, że będzie żwawo liczy się z tym, że strzeli i będzie wracać sama (btw, wątpie, żeby ktoś kogoś w nocy samego zostawił, ale grupy są duże i różnie może być)

Tyle na szybko, później się to jakoś lepiej ogarnie.

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Wieśko   26-08-2009, 02:01
#22
Ja tylko dodam, że organizator RiT w przypadku podziału grupy ze względu na prędkość ma obowiązek prowadzić grupę dostosowaną tempem do RiT :-P Taka moja - być może oczywista - sugestia ;-)

A miałem się już nie wypowiadać poza tematem :-x
Sorry.
felek   27-08-2009, 01:16
#23
Nie wiem gdzie to napisać więc napiszę to tu. Skoro oczywiste jest, że na ustawki przyjeżdżają ludzie o różnym stopniu zaawansowania to i każdy będzie chciał jechać w swoim tempie. Jest parę osób które lubią mocniej przycisnąć i nie jeżdżą raczej rekreacyjnie, problem jest jednak w tym, że nie za bardzo jest dla nich miejsce na forum , bo nie ma odpowiedniego działu. Na rekreacje to się nie nadaje, jednak nie każdy chce wpisywać się w dziale treningi MTB/szosowe bo rządzą się one nieco innymi zasadami niż ustawki i chyba stąd ta niechęć do zakładania tematów w tamtym dziale, dlatego wpadłem na taki pomysł ( i tutaj sugestia do adminów) żeby stworzyć nowy dział w zakładce sportowej czyli po prostu "ustawki codzienne" ale to tylko moja skromna sugestia.
Co o tym myślicie?

Pozdrawiam Damian
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.