Strony (24):    1 ... 18 19 20 21 22 ... 24   
slv   06-10-2013, 23:30
Dzięki za fajny wypad i integrację. Poniżej "fotki z rąsi" ode mnie:

- dzień 1
- dzień 2
- dzień 3

Filmy ma Michał (ja niczego nie składam :mrgreen: ) ;-) Zero selekcji... wrzuciłem to, co miałem (ew. obróbkę (wycinanie widocznej 'rąsi'), etc. robicie samodzielnie).
mraugorzata   07-10-2013, 10:46
Parę fotek ode mnie (robione telefonem, więc bez rewelacji).

Wyjazd był świetny! ;-) Pogoda fantastyczna, wprawdzie jak wyszłam rano w piątek na dwór i zobaczyłam temp. -4 st. to zwątpiłam, ale niedługo zrobiło się ciepło :-) Jeszcze jakieś 2-3 tygodnie przed wyjazdem rozmawiałam z Sebastianem (Judaas) nt. pogody i mówił, że nie sądzi, że będzie ładnie, bo tam cały czas pada. Rację oczywiście miałam ja :-D że będzie ładnie ;-)

Wielkie dzięki dla Artura za przewodnictwo grupie lajtowej ;-) Ponieważ w tym roku miałam bardzo mało czasu na jakiekolwiek wyjazdy, a co roku jeździłam na jeden wyjazd rowerowy i jeden w góry, w tym roku jakoś udało się to połączyć. To był mój pierwszy wyjazd na rower w góry, ale już wiem, że nie ostatni ;-) Może następnym razem nie będę tak panikować na tych zjazdach :-D

Oczywiście nie obyłoby się bez mojej gleby i coś czuję, że dzięki temu zdjęciu będę przez pewien czas gwiazdą forum :-|

Były dwa ogniska, złe wspomnienia poszły z dymem :-D

Straty- rower Wojtka oraz moja kolejna zguba- tym razem arafatka Undecided Wojtek po przyjeździe do domu od razu rozpoczął poszukiwania nowego sprzętu :-D

Chciałam jeszcze zwrócić uwagę na 3 zdjęcia- ze specjalną dedykacją dla naszego forumowego kolegi JakubaP, któremu los Barta nie jest obojętny :-D

Nowa fura Barta
Bart i jego obiad
Nowe hobby Barta

Dzięki wszystkim za niesamowitą atmosferę :-) Szkoda, że wyjazd taki krótki ;-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
renania   07-10-2013, 11:11
Eh, piekne wszystkie zdjęcia :-) az prawie czuję to świeże i rześkie powietrze ;-)

mraugorzata napisał(a):Bart i jego obiad

...obiad? Aż taką głodówkę mieliście tam beze mnie? ;-) ... Gosia, bądźmy ludźmi, przyjmijmy, że to nowy przyjaciel ;-)
1/2toragościa   07-10-2013, 11:29
kilka fotek

film z wycieczek będzie niebawem
mraugorzata   07-10-2013, 11:52
renania napisał(a):Gosia, bądźmy ludźmi, przyjmijmy, że to nowy przyjaciel
Szczerze mówiąc to za mocno się nie przyglądałam :-P I może to być przyjaciółka :-P

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Bart   07-10-2013, 12:19
Ajjjj, Gocha spaliłaś z tą furą, to miała być niespodzianka dla Jakuba...,
dobrze było, kask pękł jeszcze bardziej, kiera się wygięła, Pawłowi łózko stanęło dęba, a Norbiemu drzwi wyszły z zawiasów.
Żałuję tylko tego lotu, zachowałem się skrajnie nieodpowiedzialnie, drugi raz bym już tego błędu nie popełnił - teraz to wiem , trzeba było wziąć dwa na raz i skoczyć z balkonu Idea

Także tego, dzięki wszystkim, miło było, ale jak zwykle szybko się skończyło, filmy mam, ale chyba nie dam.



Aha, pieska tylko głaskałem.
Bajo.

Terenikiem to ciągnikiem.
Monika M   07-10-2013, 13:22
Zaczynam na nowo odkrywać możliwości roweru no i swoje możliwości Smile Wycieczka pierwsza klasa. Od razu zaklepuję miejsce na kolejną górską eskapadę Smile Dziękuję organizatorowi za świetny pomysł i całokształt, a uczestnikom wycieczki za świetną zabawę Smile. Specjalne podziękowania dla ArtiArt-a za prowadzenie naszej grupy pięknymi, kolorowymi ścieżkami. Dziękuję też Grotołazom za towarzystwo podczas nocnego patrolu Smile Do następnego Smile

MM
popeye   07-10-2013, 20:21
chyba źle zrobiłem, że obejrzałem te zdjęcia :roll: :-(
'Delegatura' wróciła w jednym kawałku? Nikt się nie melduje.
ArtiArt   07-10-2013, 21:42
Dozując przyjemności wrzucam tracki grupy lajt (przynajmniej z nazwy)
Trochę pozmieniałem plany i dzień 1 to w zdecydowanej większości asfalty. W dniu drugim pojawiły się prawdziwe góry ze sklinanym ;-) błotem, a w dniu 3 miał być lajcik, a wyszła niezła wspinaczka a później zjazd.

DZIEŃ 1

DZIEŃ 2

DZIEŃ 3

Pozdrawiam
ArtiArt
Jurek S   07-10-2013, 21:56
ArtiArt napisał(a):(...) a w dniu 3 miał być lajcik, a wyszła niezła wspinaczka a później zjazd.

(...)
DZIEŃ 3

Mówisz o zjeździe czy zajeździe ;-) . Bo widzę tam na szlaku Zajazd "CZARDA-SEWERYNÓWKA" :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (24):    1 ... 18 19 20 21 22 ... 24   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.