Strony (24):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 24   
1/2toragościa   22-08-2013, 12:02
#41
Moje propozycje:

na 1szy dzien gdybyśmy rano wyjechali z Lublina - taki rozruch:
Jaworki - Szczawnica - Czerwony Klasztor - Wapienik - Plasna - Lesnickie sedlo - Wysoki Wierch - Durbaszka - Jaworki

--
Jaworki - Szczawnica - Krościenko - Dzwonkówka - Przechyba - Radziejowa - Wielki Rogacz - Przełęcz Rozdziele - Durbaszka - Palenica - Szczawnica - Jaworki

--
Jaworki - Szczawnica - Czerwony Klasztor - Niedzica - Cisówka - Żar - Dursztyn - Lapsze Wyżne - Rzepiska - Piaskowy Wierch - Kacwin - Niedzica - Krośnica - Krościenko - Szczawnica - Jaworki
michalbrodowski   22-08-2013, 18:16
#42
Judaas napisał(a):Ja równiez do gr. lajt. Lata robią swoje... :-P

Weeeź nie pieerrrrnicz! Jedziesz z nami! A jesli nie pojedziesz to oddajesz mi fajfteny na wyjazd!

W ogóle o co chodzi? jaka grupa lajt? To nie jest wyjazd dla pizdzipołczków! Wszyscy mają mieć ochraniacze i zapierniczać na zjazdach bez hampli!!

Czy my się dobrze rozumiemy? Big Grin

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Bart   22-08-2013, 18:48
#43
Ejejejejejejjjj, hamuj pietą Przyjacielu mojej kozy,

kolegom i koleżankom, zapewne zaginanie czasoprzestrzeni na zjazdach bez hampli, czy wnoszenie roweru na plecach - nie sprawia przyjemności, poza tym uspokój serce i emocje, już zapomniałeś jak się zatarłeś rok temu :?:
hellou Idea

Terenikiem to ciągnikiem.
Judaas   22-08-2013, 23:48
#44
Spokojnie, spokojnie Michał po prostu już nie może się doczekać tych podjazdów i zjazdów. Smile A by uściślić kolega się nie zatarł a szlifował 8-), co dokumentuje fajniuchny filmWink. W tym roku proponuję coś takiego:[Obrazek: 1331896548507-1qk9bbfd005x-670-75.jpg]
Może sam nabędę 8-) A co do fiveten to dam Ci impacty i możemy jechać :mrgreen:
michalbrodowski   23-08-2013, 18:00
#45
Bart napisał(a):już zapomniałeś jak się zatarłeś rok temu :?:
Właśnie zapomniałem, dlatego mnie tak ciśnie by sobie przypomnieć Big Grin

Judaas napisał(a):A co do fiveten to dam Ci impacty i możemy jechać :mrgreen:
Ok, biorę impakty!
A co do ochraniaczy to te co pokazałeś to trochę za lekkie raczej...

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Łukasz P   27-08-2013, 18:49
#46
Jeżeli jest jeszcze możliwość - dopisuję się
1/2toragościa   02-09-2013, 09:42
#47
Został tydzień do potwierdzenia rezerwacji, jednak na tą chwilę tylko jedna osoba ostatecznie potwierdziła chęć udziału, proszę pozostałe osoby, szczególnie te wstępnie zainteresowane wyjazdem o deklarację z ich strony.
Będziemy wpłacać zaliczkę za rezerwację, o wysokości składki i szczegółach poinformuję do dnia jutrzejszego.
Kolejna kwestia ustalenia transportu, ja na dzień dzisiejszy dysponuje jednym wolnym miejscem osoborowerowym w aucie, no chyba że ktoś dysponuje uchwytem rowerowym na belki dachowe z mocowaniem ⊥ 20 to wtedy pula by wzrosła.
ArtiArt   02-09-2013, 09:49
#48
Potwierdzam. Mam możliwość zabrania 3 osób z rowerami

Pozdrawiam
ArtiArt
mraugorzata   02-09-2013, 10:10
#49
Potwierdzam siebie i brata.
Dodatkowo wstępnie możemy zaoferować dwa miejsca siedzące w samochodzie i jedno (dwa?) miejsca stojące na dachu. Z przyczyn oczywistych- na dach przyjmiemy rower, nie osoby ;-)

Tylko musimy policzyć ile dokładnie mamy tych bagażników rowerowych, bo ja jestem święcie przekonana, że kupowaliśmy swego czasu 3, a domownicy twierdzą, że 4.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Irek   02-09-2013, 10:18
#50
Potwierdzam.
Strony (24):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 24   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.