Strony (8):    1 ... 4 5 6 7 8   
Jurek S   08-09-2013, 19:43
#61
I ja miałem po przyjeździe trochę skubania różnych elementów przyrody zanim ubrania trafiły do pralki.
Zebrała nas się fajna gromadka - 18 osób. Było trochę napędzaczy Wink ale byli też ci którzy pilnowali tyłów. Dzięki Marcinie, że miałeś oko na rekreacyjnych :-)
Nie miałem licznika więc nie wiem ile przejechałem, jak szybko, ale fajnie się jechało. Dzięki wszystkim za przybycie. :-D
Udało mi się zrobic ze trzy zdjęcia, które zaraz wrzucę
W Snopkowie grupa rozdzieliła się i wróciliśmy tak, żeby każdemu było bliżej do domu. Ja z kilkoma osobami jeszcze liznęliśmy wąwóz Sachty i wrócilismy przez Choiny.

https://picasaweb.google.com/1038665338 ... 020/Wawozy

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Maxi   08-09-2013, 20:00
#62
Dzięki za wspólną jazdę, mimo że się nie zapowiedziałem to jednak trafiłem.
Było jak zwykle świetnie, do następnego ! Smile
A tutaj jedno zdjęcie:
http://img11.imageshack.us/img11/9501/gmke.jpg
wac0   08-09-2013, 20:12
#63
destruct napisał(a):
wac0 napisał(a):Ktoś podrzuci numer do kogoś z userów na wycieczce? Spózniłem się :-)

Ja goniłem. I się udało.

Dzięki za super polatawkę. Oj było nas dziś sporo. Trasa ciekawa. Do następnego miłego.

Nam też(bo we 3 się spóźniliśmy) :-) czy to Ty nas złapałeś na tym 29 calowym krosie ? :-)
Irek   08-09-2013, 20:38
#64
Dzięki za wspólne kręcenie. Trasa ciekawa, towarzystwo dobre więc wyjazd udany. Pierwszy raz dostałem pokrzywą po twarzy za co szczególne podziękowania należą się kierownikowi wyprawy odpowiedzialnemu za trasę:-) A tak serio to trasa w porządku. W związku z tym, że była to rekreacja to i na zdjęcia znalazł się czas.
https://picasaweb.google.com/1080423652 ... directlink
A tutaj trasa
http://www.endomondo.com/workouts/243187060/1980173
Do następnej ustawki.
damian.s   08-09-2013, 21:05
#65
mraugorzata napisał(a):to na Ułanów spotkałam Damiana wracającego ze swojej całodniowej ustawki

Potwierdzam :-) A chyba pierwsze co zrobiła Mraugorzata po wejściu do domu, to zalogowanie się na forum RL - około 18:45 mijaliśmy się na Ułanów, a o 18:58 wpis na forum :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
ArtiArt   08-09-2013, 21:18
#66
Dzięki za kręcenie było git.
Nawet trochę popróbowaliśmy jazdy po nowej obwodnicy.
Dzięki koledze (sorki że nie pamiętam imienia :oopsSmile za wskazanie drogi do Dąbrowicy.
Moja TRASA

Pozdrawiam
ArtiArt
Lipello   08-09-2013, 21:32
#67
O!to o moim mężusiu Arturze piszesz.Marek mu na chrzcie dano Smile mię się bardzo podobało.wszystkie pokrzywy były moje Wink To pisała Nina.Nie Janina :-P
destruct   08-09-2013, 21:40
#68
Cytat:Nam też(bo we 3 się spóźniliśmy) :-) czy to Ty nas złapałeś na tym 29 calowym krosie ? :-)

Bingo koledzy. Przyznaję się. Wink
mraugorzata   08-09-2013, 22:00
#69
damian.s napisał(a):A chyba pierwsze co zrobiła Mraugorzata po wejściu do domu, to zalogowanie się na forum RL - około 18:45 mijaliśmy się na Ułanów, a o 18:58 wpis na forum
Taki tik nerwowy :-P

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Ex Driver   08-09-2013, 22:19
#70
mraugorzata napisał(a):Dzięki. Lajcik jak się masz, nawet był czas na leżing - smażing - plażing (ci, co mają wiedzieć, wiedzą o co chodzi :-P ).
Niestety bez strat się nie obeszło. Mój plecak pamiętający lata liceum (prawdopodobnie pamięta więcej niż ja) rozwalił się już pod sam koniec.
Testowałam dzisiaj nowe hamulce w rowerze (tzw. kij w szprychy) i powiem, że zatrzymało mnie w miejscu (kijek miał pewnie ze 2,5 cm średnicy) :-D

No i jeszcze endomodno focha strzeliło i nie pokazało mi pełnej DRÓŻKI do domu ;-(

Czekam aż Mani zaprezentuje tu swoją wieczną sentencje na ten temat :-P

Edit. Ale żeby był jakiś plus w tej pełnej dramatyzmu końcówce, to na Ułanów spotkałam Damiana wracającego ze swojej całodniowej ustawki ;-)

Edit. 2. Pat właśnie odkryłam próbki gleby na swoich ubraniach :-D Chcesz trochę do badań czy mogę je spokojnie wyprać? :-D

Gosiu pominęłaś łomżing :-) :-) JAK ŻYĆ ?? Cry

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Strony (8):    1 ... 4 5 6 7 8   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.